Skocz do zawartości
konopny_janusz

1x Future #1 | 1x Black Widow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  To może i więcej niż miesiąc poczekasz na taki stan. Zobaczysz, w jakim tempie będą się dalej rozwijały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dzielnicowy ale teoretycznie z ekonomicznego punktu widzenia, mniej tematu będę potrzebował żeby się ujarać, więc oszczędność tutaj będzie zachowana 😄

 

@Zielone krainy dla mnie nie ma problemu tyle czekać, chociaż się obawiam wykrycia to jak już tyle czekałem to i jeszcze poczekam, a prawie może future dojdzie, czytałem gdzieś, że sativy dłużej dojrzewają (nie wiem ile w tym prawdy) a w przypadku Future jest to hybryda 50/50 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Jak tam uważasz, ja biorę swoje na około 30 % bursztynu, więcej mi nie potrzeba, a kosę mam za 6 dni . Ty sobie pewnie minimum z miecha poczekasz na taki efekt, a po drodze pewnie pojawi się wiele przeciwności i ryzyko plechy, ale jak chcesz. Ja tamtym razem trzymałem swoje rośliny 95 dni na kwitnieniu + 28 weg. A teraz tylko 64 dni kwitnienia i koniec uprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  plechy się boje najbardziej, bo poniekąd miałem z nią do czynienia, z dnia na dzień ucinasz zarażone topki, a tematu ubywa, ale chyba są na to jakieś środki? TOPSIN chyba, chemii się nie boję bo jest water curring 😄 

Ja już skoczogonków nie widzę w ogóle, wszystkie martwe wyleciały dołem doniczki po chyba 6 albo 7 oprysku ziemi środkiem owadobójczym a następnie przepłukaniu sporą ilością wody

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz No są środki do zapobiegania, ja ich jednak nie stosuje, a WC tym razem robić nie zamierzam, bo mi się nie chce, no chyba że coś byłoby mocno nie tak z paleniem to wtedy, co innego, ale nie spodziewam się problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jaki najmocniejszy alkohol piłeś? Ja podobny efekt odczuwałem po zapaleniu topków z wcześniejszej uprawy bez water curringu, dlatego też zdecyduje się i tym razem na tego rodzaju zabieg, bo różnica w smaku i ostrości u mnie była jakby porównać mount everest do rowu mariańskiego, czyli jedna wielka przepaść. Może to kwestia przenawożenia, którego w tym przypadku też nie uniknąłem, więc nie mam wyjścia

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Najmocniejszy to śliwowicę 70 %. Wc ma pozytywne skutki przyznaje, ale jest z nim sporo zabawy i wymaga nakładu czasu. Jak nie będzie konieczności to WC nie będę robił, chyba że smak palenia nie będzie mnie zupełnie satysfakcjonował to wtedy go zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz No to grunt, abyś był zadowolony, jak jeszcze poczekasz to to wszystko będzie znacznie większe rozmiarowo niż jest, więc obstawiam, że łącznie będziesz miał znacznie więcej niż 50 g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainykrainy od czego takie coś może być na liściach? Azotu w ogóle już nie leje od dawna. Tylko na dwóch topach to jest, i one słabiej idą. W dolnych partiach czegoś takiego nie ma. Jakby się brało za topki 😄

Co to by były za emocje gdyby nie było żadnych problemów : D 🇨🇮 jakaś flaga mi się wstawiła 

IMG_20210610_183158.jpg

IMG_20210610_183143.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...