Skocz do zawarto艣ci
420Dominik420

60 Day Grapefruit Auto 馃崐馃崓

Rekomendowane odpowiedzi

Go艣膰 Zielone krainy

@420Dominik420 Prze偶y膰 prze偶yj膮, ale to ju偶 troch臋 za wysoka temperatura, jak jeste艣 w stanie to j膮 obni偶.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zielone krainy

@420Dominik420聽 No to dobrze, u mnie te偶 poskr臋cane i do tego okna s膮 rozszczelnione.

Edytowane przez Zielone krainy

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zielone krainy

@420Dominik420聽 LST bym zacz膮艂 od pojawienia si臋 drugiego pi臋tra. Ziemia light mix powinna mie膰 nawozy startowe na oko艂o 2 tygodnie, wi臋c po tym okresie zacz膮艂bym nawo偶enie od po艂owy dawki. Najlepiej, jakby ziemi by艂o prawie na r贸wni z brzegami doniczki. Zaczekaj, jak ro艣lina p贸jdzie troch臋 do g贸ry wtedy jej dosypiesz.

Edytowane przez Zielone krainy

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

siema 4 dzie艅 jaki艣 taki ma艂y ten grapefiut wychodz膮 nowe listki w 4 dniu co艣 szybko馃槂

Snapchat-1651873242.jpg

Edytowane przez 420Dominik420

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

siema maly upik dzisaj 5dzien mojego grapefiuta wychodz膮 juz nowe listki dzsiaj j膮 jeszcze podpsypalem ziemia i ju偶 ja zostawiam niech se ro艣nie jak oceniacie czy jest ok ?

IMG_20210204_112635064.jpg

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...