Skocz do zawarto艣ci
420Dominik420

60 Day Grapefruit Auto 馃崐馃崓

Rekomendowane odpowiedzi

Go艣膰 Zielone krainy

@420Dominik420 Nie jestem w stanie powi臋kszy膰 tych zdj臋膰. Z daleka wygl膮da, 偶e nic jej nie dolega.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

siema maly up dzisaj jest 7 dzie艅 mojej ro艣linki jak to oceniacie? czy na 7dzien ro艣nie ok? kiedy zacz膮膰 la膰 Terra grow

IMG_20210207_184837850.jpg

IMG_20210207_184849796.jpg

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Mog艂e艣 sobie dwie pestki zam贸wi膰 jakby jedna nie wysz艂a to zostaje druga, ja tak zrobi艂em i jedna wyjeba艂em bo jej co艣 nie sz艂o, a druga 71 dzie艅 i jest ok, mo偶e g艂upota troch臋 ale zawsze to lepiej ni偶 marnowa膰 p贸藕niej tyle czasu 馃榿

Denerwuj膮ce jest to czekanie聽

Edytowane przez konopny_janusz

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

@420Dominik420 ja da艂em wi臋kszego cia艂a wiec spoko, zamiast wsadzi膰 nasionka wykie艂kowa艂y pod lamp臋 to zostawi艂em na szafce i czeka艂em 艂askawie a偶 wyjd膮, po 2h w boxsie 2 wysz艂y kawa艂ek. Baran 偶e mnie 3 FR ale b艂膮d 偶e ulala.

Jakie b臋dziesz zamawia膰?

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Nie zra偶aj si臋 mo偶e podrosn膮. Moje w 9 dniu nie by艂y jakie艣 wielkie + wyci膮ga艂y si臋. Ta z lewej mia艂a czerwona 艂odyg臋 a nie mia艂a 偶adnego stresu jeszcze聽

IMG_20201209_205908.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

to ja ostatnio chc膮c zam贸wi膰 jedn膮 pestk臋 musia艂em zam贸wi膰 3, 偶eby si臋 okaza艂o 偶e kolejne 3 mam w gratisie

6 pestek a chcia艂em jedn膮 馃檪

i zrobi臋 tak 偶e 2, mo偶e 3 upcham w 0,16m^2

a reszta leci na outdoor, poczekam do tego maja, czerwca

Edytowane przez konopny_janusz

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zielone krainy

@WielebnyMerry聽 Tobie chyba g艂贸wnie 艣wiat艂a zabrak艂o, bo topy nie spuch艂y za bardzo, jakby ro艣liny mia艂y wi臋cej 艣wiat艂a to plon by艂by zdecydowanie wi臋kszy. U mnie z obecnie ju偶 zako艅czonej uprawy wysz艂o z 3 ro艣lin 220 g suchego ( same topy ). Jedna ro艣lina okaza艂a si臋 herm膮, wi臋c jej nie licz臋.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...