Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

LST po mistrzowsku wiec i toping pewnie też.

Co do podlewania to lepiej to co im dajesz, podlewasz rozłam na większy obszar doniczki, mniejsze korzenie więcej potrzebują niż te starsze korzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry  Pierwsze podlanie było blizej obszaru roślinki, drugie juz dalej i wiecej, a następne będzie po całości. Nie chcialem robić błota, bo korzeniom trochę zajmuje czasu zanim dojdą do brzegu doniczki. Przynajmniej tak mi sie wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzenie nie rozrastają się równomiernie, z tąd podlewać się po całości. Pamiętaj że delikatne podlewanie po całości to nie tylko pokarm dla roślin, ale również kilka % wilgotności do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglądają. Nje trenuj już zbytnio  tylko delikatne naginanie jak by co w końcu to automaty.to że gałązka sie ułamała to nic nie szkodzi  moc pujdzie gdzie indziej. Z fartem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 dzień. 

3 dni po toping i lst. Cały czas robię jakies poprawki. Chce żeby każde odgałęzienie były prawie przy samym krańcu doniczki. Ten najwiekszy critical juz tak zostaje jak teraz. Z resztą będę sie jeszcze bawił. Planuje wega do 1 marca ale jak bedzie trzeba to sie przedłuży. Temperatura troche skoczyła w ostatnich dniach do 30-31stopni wilgotność caly czas w okolicach 80% . Mam Co2 bag w boksie. Gdzies czytałem ze jak sie dodaje co2 to i Temperatura może byc wyższa. Ale widać ze wysoka temperatura im nie przeszkadza. 

20210206_152415.jpg

20210206_152225.jpg

20210206_152043.jpg

20210206_151605.jpg

20210206_150937.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, WielebnyMerry napisał:

@Dobry_Człowiek!  ciekawe, czyli LST robisz do uzupełnienia średnicy doniczki i trzymasz po prostu wega, żeby te odrosty urosły.

Powiedz ile średnio z rośliny wyciagasz?

Dokładnie chce zrobić tak jak napisałeś. Z ostatniej uprawy z 4 krzaków pod tą samą lampą 250g suchego. Trening był Fim i supercropping ze wzgledu na wysokość. Mam fotorelacje możesz zerknąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pamiętam tą FR, mimo łamania i tak byki porosły. Chyba nie będę jednak zamawiać 3pac biobizz tylko może plargon, widzę że lepsze efekty są po nim, lub jeszcze zestaw can, cały komplet na około 2  uprawy to koszt jakieś 100€

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 dzień.

5 dni po lst i topping. Panny idą co raz lepiej. 

Czy ktoś wie czy moge usunąć liście wiatrakowe które leżą na ziemi??? Bedzie mi to przeszkadzać przy podlewaniu. A gdy będę próbował je unieść to i tak sie pewnie połamią bo leżą na samej ziemi.

20210208_173008.jpg

20210208_172949.jpg

20210208_172930.jpg

20210208_172329.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...