Jump to content
Sign in to follow this  
Aron

Płytki i długi sen po marihuanie. Ktoś ma podobnie?

Recommended Posts

Hej.

Zauważyłem, że jak sobie zapalę przed spaniem to zasypiam szybko, ale mega długo śpię. Bywa, że sen jest przerywany. Czasami po 10-12h. Czy to normalne? 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja osobiście staram się nie palić przed snem bezpośrednio bo właśnie to przekłada się na jakość snu. Poza tym szkoda materiału, marnotrawstwo. 

Sprobuj nie palić godzinkę lub półtorej przed pójściem spać. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, fxxx1337 napisał:

akurat wczoraj po ziole takie pojebany sny miałem że to szok XD

Hehe jak będziesz palil regularnie przez dłuższy czas, praktycznie sny zanikają.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Cieniu "Podziwiam". Codziennie przez 17 lat, stary to nie wiem. Miałbym dość. Ja miałem okres, że 3 - 4 razy w tygodniu. To przystopowałem, bo miałem zawiechy, że psi *uj xD Typu: otwierałem lodówkę i zapominałem, co miałem z niej wyjąć. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś jak miałem między 18 a 25 lat mogłem palić ile wlezie co wieczor.Rano sucho w mordzie ale piło się kawę i pędziło do roboty bez problemu .Teraz jestem po 30 i jak zapale w tygodniu jestem nie do życia ,oczywiście pójdę i będę pracował ale czuję się senny i ciężko mi się skupić więc wolę zajarać przy sobocie i to wystarcza.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

@glodek18  Zmarnowane przynajmniej z 5 dni z tygodnia, co przekłada się na ogromne marnotrawstwo czasu, w jakim nie palisz, jak byś żył 100 lat i nie palił 5 dni w tygodniu to zmarnowałeś w ten sposób blisko 70 lat życia :D Żartuje, masz rozsądne podejście.

Edited by Zielone krainy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fskt. Wszystko to umiejętne połączenie. 

Obowiązki, potem przyjemności. 

Ja np nie pije alkoholu, i dla mnie czas spędzony na trawie, jest piękną okazją to wyluzowania. Ale mam czasem przesyt. I nie palę w cale. Bałem się że mając ciągły dostęp będzie inaczej. Ale teraz to tak nie ma parcia, jak w momencie gdy towaru szukało się na ulicy i piątka szła bardzo szybko. 

🙂

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, Cieniu napisał:

@Aron jedni potrafia połączyć obowiazki z paleniem inni nie.

 zasada jest prosta, najpierw obowiazki - pozniej nagroda. pyk.


 

Amen! 

Dzięki używaniu wapko jestem w stanie na tyle wyregulować stan upierdolenia, że w połączeniu z fajną, energetyczną odmianką niektóre kreatywne wyzwania są wręcz łatwiejsze do ogarnięcia, ale droga do znalezienia złotego środka jest IMO długa i wyboista ;)

Co do snu, mam 31 lat i w końcu nadszedł w moim życiu czas, gdy w pełni rozumiem i doceniam zdrowy i wartościowy sen, bo jest on jednym z fundamentalnych składników wysokiej jakości egzystencji. Mocniejszy, indikowy sort zwaporyzwoany w wysokiej temperaturze (210*C) pozwala mi szybciej zasnąć, a to właśnie z szybkim i sprawnym zasypianiem mam największy problem. Nie zauważyłem, żeby jakość mojego snu zmieniała się w zależności od tego czy bakałem, czy nie. Z mojej perspektywy najważniejsze, żeby w ciągu dnia się trochę zmęczyć, najlepiej niech to będzie trening albo chociaż dłuższy spacer a przede wszystkim popierdolić skrolowanie internetów i wszelkie pobudzające bodźce, które towarzyszą nam od rana do wieczora. Działa! 

@Aron Trzeba się nauczyć w budzik. Ja jak pośpię dłużej niż 9 godzin, to budzę się arcyzjebany i w dodatku z poczuciem straconego czasu. Dobry budzik to i trupa obudzi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...