Jump to content

przemiły

Members
 • Content Count

  268
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

przemiły last won the day on May 15

przemiły had the most liked content!

Community Reputation

139 Doskonała

About przemiły

 • Rank
  Wie coraz więcej

Info

 • O mnie
  lepiej jak jest więcej

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @WielebnyMerry te z lewej tak, z prawej chyba są całkiem syte. Jescze z 2-3 tyg do końca, zobaczymy. @Totoro ec max 1.3 i ph czasem podeszło pod 6.8 - 6.9 ale reguluję regularnie ;) @Dobry_Człowiek! z szamą nie przesadzałem, ale nie bylo mnie kilka dni i w tym czasie tylko raz miały dolewkę wody, więc z pewnością miały zbyt wysokie ec przez chwilę. Na pewno potrzymam je do końca maja w międzyczasie sprawdzając trichomki.
 2. Uszanowanko 6 tydzień, pomału widać koniec tego interesu. Niestety plant po lewej jest sporo słabszy od drugiego. Nic poza genetyką nie przychodzi mi do głowy skoro rośliny od początku do końca mają te same warunki. Topki wyglądają i pachną bardzo obiecująco, na dniach ostatnia zmiana zbiornika na samą wodę.
 3. Zaczął się trzeci tydzień flo. Dziś wytnę trochę liści bo jest bardzo gęsto i posprzątam też nieco od spodu, doszło trochę popkornowych odrostów, które nie mają szans na jakiekolwiek sensowne światło. Zaroiło się od trichomów i muszę przyznać, że zapach jest niesamowity, słodki, przeciekawy, ale wyczuwalny dopiero przy bezpośrednim kontaktcie. Co ciekawe, w mniejszym namiocie mam durban poison na vegu i dupi tak, że bez filtra nie podchodź. Do zupy doszło green sensation, ec 1.0 - 1.1.
 4. @Dobry_Człowiek! no u mnie już na styki, teraz jeszcze ustawiłem lampę na połowę mocy, a bywało już 75%. zawsze mogę jeszcze wyjąć wentylację na zewnątrz i zyskam dodatkowe +\- 15 cm. Obecnie panel wisi ok 20 cm nad szczytami.
 5. @Dobry_Człowiek! prawda, lampę troszeczkę jeszcze podniosłem i skręciłem nieco na potencjometrze.
 6. Połowa 2 tygodnia flowerka. Trochę poprzypalane końcówki, nie bardzo wiem dlaczego skoro jak dotąd nie przekroczyłem ec 1.1. Pożyjemy zobaczymy. Miłej niedzielki.
 7. Uszanownako, co słychać w namiocie? U mnie krzuny zaindukowały i chętnie poznam Twój pogląd na to kiedy zmieniać pożywkę z wegowej na flo. Życzę wysokich wygranych :)
 8. Zawsze milo poczytać doświadczonego zawodnika, szalom @Dzielnicowy !! Rozwiniesz temat własnych nawozów? Robię swój wermikompost i bokashi i planuję na nich pociągnąć uprawę 1 szt ciekawej odmianki cbd, więc chętnie się dowiem czegoś więcej z czym tam lecisz. Powodzenia!
 9. @Szym wychodzi jakoś 9 dni +\-. Dodam, że wodę całkowicie wymieniam dosyć rzadko, jakoś co 3 tygodnie mniej więcej. Na bieżąco jednak dolewam wody wraz z jedzonkiem trzymając planty na lekkim głodzie. Nie jestem tego jeszcze pewien, ale większe skoki ph pojawiały się tylko gdy dodawałem mikoryzy w proszku (Orca). Oby pały rosły wielkie i tłuste czego Wam i sobie życzę.
 10. Nie musiałem długo czekać, pojawiły się kudłate wąsy. 8.04.21 pierwszym dniem kwitnienia.
 11. Minął tydzień indukcji, preflowerów póki co brak. Praktycznie co 3 dni wycinam sporo liści. Niżej pozostawiłem pojedyńcze gałązki na ewentualne klony. EC trzymam max. 1.0 @HappyCow tak, nie było z tym wiele roboty. Obklejenie matą i wywiercenie dziur na koszyki i węże.
 12. Dziś pierwsza ciemnia, czas na indukcję. Wyciąłem sporo liści, dolałem ze 3 litry wody + trochę bazy canny. Korzeni jest tyle, że uchylenie pokrywy zbiornika jedną ręką nie jest takie proste. Ec przez chwilę miałem 1.1, ale trzymam poniżej 1 i prócz sraczki z ph jest w miarę git. Byle do kosy.
×
×
 • Create New...