Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Hiro1801 No ja właśnie wybierając swoją niby było 40-80 cm co prawda i tak będę się starał żeby dopilnować to LST żeby potem się nie okazało że przerosnie mi box.

No i tez to czy ona się wyciągnie od światła albo od genetyki lub poprostu losu takiej pestki to też inne sprawy, no ale mam nadzieje że będzie wszystko git.

Życzę powodzonka i upragnionych plonów, ja to już nie mogę się doczekać spróbować coś swojego że wiem co w tym jest, niż jakiś uliczne skuny z których na ten moment trzeba się zaopatrywać 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielony Uczeń Również powodzenia, obserwuję twój temat, na jakoś wiele nie liczę, chociaż też mi gram na wieczór w zupełności wystarcza .

Również mam ogromną ciekawość, próbując tych przeróżnych skunów ulicznych, jak bardzo zostawałem na hajs trzepany 😆.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Hiro1801 Niedobory są widoczne, ale poprawa też widoczna jest, więc jak na razie idziesz w dobrym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hiro1801  Ja sobie kupiłem taki "vaporyzatorek" vapcap w sumie spoko, dla mnie przy nim to nawet ciężko ten giet w jeden wieczór obrócić, ale dla chcącego nic trudnego, a szczególnie posiedzieć z ziomkami i pochillować wiedząc że się wędzi cos wlasnego, a nie zastanawiać się czy sie za daleko nie odleci 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy No tak, dalej są widoczne niestety.

Ale mam nadzieję że będzie lepiej za niedługo 😁.

@Zielony Uczeń Ja na codzień ogólnie nikotynuje się elektrykiem, i tak jakoś mnie nie kręcą te waporyzatorki, chociaż słyszałem że jest moc .

To jednak lubię sobie skręcić ładnego blanciora, albo nabić lufkę i spalić przy oknie, a potem na łóżko i jakieś filmiki haha.

Ale jak mówisz, najlepiej z ziomkami, i nawzajem wkręcać sobie piękne fazy 😂.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Hiro1801 Nie no jaja sobie tylko robię. Będzie dobrze, tylko nic nie kombinuj po swojemu, ale za nim coś zrobisz, a pewny tego nie jesteś to pytaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hiro1801  No moc jest, ale w sumie fajnie jest tak czasami się totalnie wyłączyć od myślenia i właśnie spalić jakąś lufę albo coś, a vapo to trochę tak wydaje mi się że dla takich koneserów którzy chcą próbować czystej fazy każdej odmiany itp. trzeba się jakoś bawić póki można, ale oczywiście bez przesady 😃 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Zielony Uczeń  Vap jest dla osób, jakie chcą jarać smakowo i do tego zdrowo, bo nie chcą wprowadzać substancji smolistych do płuc. Jednak vap nie da tego, co bongo, jak ktoś patrzy na fazę. Sam kupiłem 4 dni temu vaporyzator Crafty, STORZ & BICKEL ale jeszcze go nie testowałem, bo jestem przyzwyczajony do tradycjonalnego jarania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Zielony Uczeń  Na, jakim vapie testowałeś zioło? Chodzi mi o model i markę. Wiem, że klepać nie będzie, jak z bonga, ale kopać powinno na poziomie ściągnięcia chmury z blanta lub lufy, bo jednak taka sama ilość THC powinna być transportowana w chmurze do organizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 godzin temu, Zielone krainy napisał:

@Zielony Uczeń  Na, jakim vapie testowałeś zioło? Chodzi mi o model i markę. Wiem, że klepać nie będzie, jak z bonga, ale kopać powinno na poziomie ściągnięcia chmury z blanta lub lufy, bo jednak taka sama ilość THC powinna być transportowana w chmurze do organizmu.

Bzdura , klepie tak samo jak z bonga czy innego wiadra , jeżeli spalisz taką samą ilość w vapie co co sypiesz do blanta czy bonga gwarnatuje ci że zajmie ci to 20min vapowania . Dobry vap , dobre palenie i z ilości tyle co na lufke szklaną masz 10 min vapowania. Mam PAX 3 i Arizer Air2 i w tych dwóch przypadkach po z vapowaniu całych komór samemu , jest grubo w głowie , z tą różnicą że jest bardziej energetycznie na początku i śmiesznie w samopoczuciu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vampidrut  Chodziło o to po prostu że jest inna pizda, bardziej lajtowa, bo musisz powtarzać w moim przypadku gdzie komora jest do 0.15g chyba a w porównaniu do bonia gdzie jeden strzał może cie zmieść, tak, vapek klepie tak samo a nawet może mocniej, bo przez podgrzewanie co już pewnie wiesz więcej czystego thc jest wprowadzane do naszego organizmu, ale każdy człowiek jest inny ma inne odczucia i tolerancję, ale jeśli chodzi o palenie na dłuższy okres to właśnie vapek jest lepszy mniej szkodliwy i o dużo dużo wydajniejszy, niestety nie da się porównać 1:1 odczuć ze zwykłego palenia a z vapowania, można tylko w przybliżeniu bo jednak są to 2 różne metody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
17 minut temu, Zielony Uczeń napisał:

@Piccolo No tak dlatego też vapki są najlepszym rozwiązaniem dla ludzi którzy na codzień palą, bynajmniej jesli chodzi o zdrowie, ale wiadomo nie każdy lubi się w to bawić.

Może inaczej , nie każdy chce wydawać w granicach 1000pln na vaporyzator. Bo wszystkie chińskie badziewia za 300-500pln , koło normalnego , sprawdzonego vaporyzatora nie leżały nawet. Niestety dobry vap kosztuje swoje. Ja przerabiałem te chińczyki i gdy spróbowałem Arizera od kolegi stwierdziłem że przychodze do domu i mój vap po kosztach leci do czarnego worka i do bagna by nikt nie znalazł. Poczym zakupiłem Arizer Air2 do domu i PAX3 na out by było bez przypału. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Vampidrut Muszę wypróbować swój vaporyzator na dniach. Szczerze to nie spodziewałem się po vapie, jakiś większych efektów, ale kupiłem go z myślą o zdrowszej " konsumcji"  zioła. Jednak w tym, co piszesz może być sporo racji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...