Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
6 minut temu, Zielone krainy napisał:

@Vampidrut Muszę wypróbować swój vaporyzator na dniach. Szczerze to nie spodziewałem się po vapie, jakiś większych efektów, ale kupiłem go z myślą o zdrowszej " konsumcji"  zioła. Jednak w tym, co piszesz może być sporo racji.

200c / 10 min sesja = bomba atomowa 

wilgotność suszu 58-62% 

jak masz sative to na pierwszy raz z vapa polecam, zobaczysz jaki czysty jest high thc . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Vampidrut Dzięki ziomek, wypróbuje na dniach, jak tylko skończą mi się suszyć topki. Ile palenia wrzucić do vapa Crafty, STORZ & BICKEL, na pierwszy raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Hiro1801  Możesz kupić terra grow , na kwitnieniu też się go od czasu do czasu leje, a po za tym, jak go kupisz to zostanie ci na inne uprawy, a chyba na tej nie masz zamiaru skończyć przygodę z konopiami. Jednak tak , jak pisze @Zielony Uczeń głównie teraz to przyda ci się terra bloom i pk13/14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPDATE 🙂 

Tak wygląda moja PCBox'owa dżungla na dzień 28/ początek dnia 29.

Uwagi : Nie widzę aby braki azotu się w jakiś sposób się rozwijały, wszystkie liście na górze są ładnie ciemne, może u niektórych końcówki są leciutko zaostrzone żółtawo/zielonym kolorem .

Dzień 28.1.jpg

Dzień 28.2.jpg

Dzień 28.3.jpg

Dzień 28.4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo Są białe włoski, czyli chyba tak ? 

Co do odległości od lampy, no to kurczę już takie 6cm zostało, mimo że gdzieś czytałem że może być nawet 5cm od lampy roślina, to i tak chyba już troszkę za mała odległość 😕 .

Preflow.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Hiro1801  Ładny krzaczek, ale braki azotu są widoczne, więc jak nie lejesz to zacznij lać nawozy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Leję właśnie tego biohumusa, ostatnio w sklepie byłem i kupiłem takiego innego do roślin kwitnących - Super Forte, coś takiego 1% azotu tam chyba podane jest . W porównaniu z tym uniwersalnym który miał coś z 0 po przecinku no trochę go więcej niby.

Tu masz jego skład

azot (N) – 1%
fosfor (P2O5) – 0,5%
potas (K2O) – 1,5%

Edytowane przez Hiro1801

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Hiro1801 Dokup coś na kwitnienie, np. alga bloom + pk13/14 , albo kup sobie przynajmniej planton K dostaniesz go w każdym sklepie ogrodniczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Okej, w takim razie zamówię możliwie tego alga bloom i pk, a jak je bym miał dawkować na 1 litr wody ?

Ten biohumus się średnio nadaje ? Niestety nie dojrzałem i jest organiczno-mineralny 😕 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Hiro1801  Na kwitnieniu na samym biohumusie nie pociągniesz, a już ci się pokazały prefolwery, więc kwitnienie się rozpoczęło. Dawkowanie zacznij od 2 ml na litr wody Plagron alga bloom, a pk 13/14 na razie nie dawaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Dobra, to w takim razie zamawiam, Na tą jedną roślinę ilu ml wersja starczy algi i pk ? 

Bo co do następnej uprawy, planuję już raczej zainwestować w porządnego growa, i filtry, wiec większe dokupię wtedy .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...