Skocz do zawartości
Tree man

Przesuszenie?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam wrażenie że moje ziolo się przesuszył dosłownie robi się pył w palcach do tego tak jakby osłabło, czy jest sposób na to by je nawilżyć, czy to poprawi efekt? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

 Moderator dziś dodał post , chujowo Google przetłumaczyło ale da się zrozumieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

Btw podpierdalanie ,,poradników” bez napisania źródła to już jest chamstwo serio ?

Edytowane przez Urojenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Urojenie to zagraniczny blog, moderator sam go poprawił, i nie miał nic przeciwko temu że to zrobiłem. I powiem Ci już krótko bo chyba nie zrozumiesz inaczej :

Spierdalaj tępy chuju bo już mi się nie chce nawet patrzeć na Twoje forumowe popisy. Jesteś takim umysłowym debilem że tego ustawa nie przewiduje. Masz wiedzę na poziomie roślin, które aktualnie chodujesz i grasz ważniaka. Twoje rysunki to również odzwierciedlenie poziomu intelektualnego. Szkoda mi Ciebie bo jak się pojawią problemy, to się zesrasz z strachu i wtedy zobaczymy jak będziesz śpiewać. 

Żałuję że to wirtualna rozmowa a nie w rzeczywistym świecie, bo wtedy te Twoje kręcenie beki wcisnął bym ci w dupę. 

Kij Ci w twarz,  albo nie. Bo dla Ciebie to zapewne przyjemność .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, zielonyjamajczyk napisał:

Wiele tutaj jest rzeczy skopiowanych z netu bądź z stron sprzedających nasiona.

chciałem tylko dodać że my nic nie kopiowaliśmy, jakiś artykuł pojedynczy może i się znalazł by ale staramy się tego nie robić 

musicie wyluzować :bonghit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kolegów musisz szukać i oznaczać do dyskusji bo sam tylko umiesz się czepić jednego: skopiowanego tekstu dotyczącego topów, których ty nawet na oczy nigdy nie widziałeś. Temat wnoszący coś do dyskusji z niektórymi która ostatnio miała miejsce. Ale ty jesteś debil i debilem niestety zostaniesz.

Mamę jeszcze zawołaj i tatę. Niech cię poprą trolu. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik zjadłem, zapaliłem więc zaraz znowu mogę jeść ?

Zrobiłem sobie bloka by już dyskusji z tym człowiekiem nie było. Niech dalej brodzi, wcześniej wszystkim tyłek lizał jak startował na forum, oh i ah jakie wszystko piekne u każdego, a teraz czepia się wklejonego postu z internetu, gdzie nawet oznaczyłem osoby z którymi dyskutowałem na ten temat, a potem wpadły mi dodatkowe informację. 

trolli wszędzie pełno, nawet tutaj. 

pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@zielonyjamajczyk Ty wciągasz białe czy jarasz zielone?:D Jeszcze tak agresywnego zielarza nie spotkałem w życiu. A grożenie przez złącze, co by się zrobiło, jakby to były realia, a nie wirtual to już poziom przedszkole i totalne jaja.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...