Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@420Dominik420 czaje. Ja jak przekalkulowałem to budowa boxa z osb że wszystkimi foliami odblaskowymi zawiasami uszczelkami itd to więcej mnie wyszło jak gotowy namiot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Seba691  Ja mam inne wnioski, jak chodzi o robienie boxa. Zmieściłem się przy budowie boxa z wszystkimi potrzebnymi materiałami w kwocie 150 zł, a za te pieniądze nie miałbym namiotu o powierzchni 0,34 m2, ale akuratnie nie chodziło mi o same pieniądze, ale jak pisał wcześniej  @zielonyjamajczyk głównie zależało mi na dyskrecji, by pomieszczenie do hodowli nie rzucało się w oczy innym. Jedynym mankamentem takiego rozwiązania, jaki widzę jest to, że trzeba włożyć w budowę boxa trochę pracy i poświęcić na to odrobinę czasu.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ja mam boxa schowanego w garażu🤫

23 godziny temu, Zielone krainy napisał:

@Seba691  Ja mam inne wnioski, jak chodzi o robienie boxa. Zmieściłem się przy budowie boxa z wszystkimi potrzebnymi materiałami w kwocie 150 zł, a za te pieniądze nie miałbym namiotu o powierzchni 0,34 m2, ale akuratnie nie chodziło mi o same pieniądze, ale jak pisał wcześniej  @zielonyjamajczyk głównie zależało mi na dyskrecji, by pomieszczenie do hodowli nie rzucało się w oczy innym. Jedynym mankamentem takiego rozwiązania, jaki widzę jest to, że trzeba włożyć w budowę boxa trochę pracy i poświęcić na to odrobinę czasu.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420  Jak to dla ciebie lepsze rozwiązanie , bo bezpieczne i dlatego bardziej komfortowe to spoko. Każdy wybiera dla siebie najlepszy wariant, ja wole mieć swoje rośliny tuż pod nosem, by w każdej chwili móc do nich zajrzeć, a u mnie w domu i tak nikt nie wie, co kryje się w szafce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420  U mnie nic nie czuć, gdy box jest zamknięty, bo mam dobrze dobraną wentylacje pod powierzchnię mojego boxa. Zastosowałem też odpowiedni filtr węglowy, jaki pochłania zapach roślin. Oczywiście do tego mam dobrze uszczelnionego boxa ( sylikon + uszczelki). Po otworzeniu boxa zapach utrzymuje się tylko chwilę, ale po pierwsze nikt u mnie w domu nie kojarzy z niczym tego zapachu, bo go nie zna, a po drugie jak czuje, że po otwarciu boxa pokój zbyt intensywnie pachnie roślinami to go wietrzę i po sprawie. Zdarzyło mi się też parę razy psiknąć zwykłym dezodorantem, albo perfumami, aby zagłuszyć zapach w sytuacjach alarmowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420  Ona w ogóle zaczęła kwitnąć  ? Bo niezbyt to jest widoczne na tych zdjęciach. Przed tobą jeszcze cały okres kwitnienia, więc szybko zbiorów się nie doczekasz. Trochę niepokojące jest, że to już 42 dzień, a nie zbyt widać oznak kwitnienia u tej rośliny, a przecież to automat , więc mocno się spóźnia. Jednak wizualnie wygląda ładnie. A swoją drogą na 100% jesteś pewien, że to automat ? Mi jutro wybija 90 dzień życia roślin, ale ja nie mam auto, a sezony, jakim daje jeszcze 16 dni na dojście i ścinam, a przynajmniej tak wstępnie zakładam, że zrobię. Trichomy mam już mleczno-bursztynowe,  ale bursztyn jest obecnie w mniejszości, a chce by miał zdecydowaną przewagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  to smakuwa....

 no zaczęła kwitnąć na szczycie widać bardzo dużo białych włosków i po bocznych szczytach też jest bardzo dużo włoskow więc raczej zaczęła kwitnąć.

@Zielone krainy tak jestem pewny że to jest automat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420  Ja tam na zdjęciu zbytnio nie widzę oznak kwitnienia, a na pewno , jak na 42 dzień to lipa w przypadku automatu. @wiksa26 Typiaro, jaka jesteś tu pośmiewiskiem dla wszystkich na forum.Na zdjęciach nie identyfikowałem jasnych oznak kwitnienia, więc normalnie zapytałem. Nie wiem czy masz dzisiaj okres czy taka zgryźliwa jesteś na co dzień, może ci czegoś brak w życiu , np. samotność doskwiera nie ma się do kogo przytulić, a to destruktywnie wpływa na kobiecą psychikę :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420  No zrób, bo na tych, co zamieściłeś to ja jasnych oznak kwitnienia nie widzę, a to, że @wiksa26 coś pieprzy to norma, bo to forumowy błazen płci żeńskiej, jaki nie wie, co mówi, ale mówi byle coś napisać, a większość albo łapię się za głowę, albo kręci z tego bekę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...