Jump to content
Zielone krainy

Czy ktoś poza wami wie, że hodujecie w świecie realnym?

Recommended Posts

@Zielone krainy mama wie ale nie mieszka ze mną ?.. 

Takto parę zaufanych osób. Lepiej nie być tym co hoduje marihuanę ?

Na szczęście własny dom i jestem wolny od filtrów itp. ✌?

6 rano idę spać.. Nocna zmiana ??‍♂️

Udanego dnia ??

Edited by Jamajczyk13

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Groovebusters U mnie pełna konspiracja, żaden z domowników nie wie, co trzymam w pokoju w zakamuflowanej szafce. Wole by nie widzieli, w razie wtopy będą bezpieczni, bo nie mieli świadomości.  

@Jamajczyk13 Im więcej osób jest wtajemniczonych tym większe jest ryzyko wpadki, ale jak masz na pewno sprawdzone osoby to przypału być nie powinno.

@Seba691 Żona cię raczej nie sypnie, no chyba, że przy rozwodzie :D

@fxxx1337

10 osób to jak dla mnie za duży tłum, gdy mówimy o hodowli czegoś, co w Polsce jest chyba bardziej ścigane niż pedofilia.

@zielonyjamajczyk @Urojenie Fanie , że z drugą połówką się w tych kwestiach dogadujecie. Ja jednak wolałbym nie wtajemniczać bliskich osób, aby jak coś pójdzie nie tak, to by nie odpowiadały prawnie.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Urojenie

@Zielone krainy no moja żonka to zajarana strasznie, musi wiedzieć no bo box stoi w pokoju obok. Oczywiście obiecałem, ze w razie jakiegoś przypału będę ściemniał ze ona się nie zna i to były jakieś chilli czy coś.

co do znajomych, tu w Uk mam bardzo dużo znajomych Polakow, spotykamy się często dobrze się trzymamy, żaden z nich nie ma prawa się nawet domyślić. Ludzie potrafią być bardzo zazdrośni, zawsze można się z kimś pokłócić, lub nawet w przypadku przypału po co mam kogoś obwiniać, nikt nie będzie wiedział, to będzie tylko i wyłącznie moja wina. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Urojenie Zgadzam się, wtopę można łatwo zaliczyć , jak wiele osób wie, wystarczy anonimowy telefon, jakiegoś obrażonego akuratnie na nas kumpla , lub zazdrosnego o to, co mamy i po zabawie.

@Seba691 Szedłem w zaparte, mieli słowo przeciwko słowu i nic więcej. Zrobili nam konfrontacje, ja mówiłem swoje , a on swoje. Ja utrzymywałem, że nic od niego nie brałem, a on że brałem. Sprawa trafiła do sądu , było na sali sporo kolesi przez typa wsypanych. Skończyło się tak, że ze względu na małą szkodliwość społeczną czynu sędzia na wstępie zaproponowała, że daje nam próbę na 1 rok czasu, jak w tym czasie nic dodatkowego nie zmalujemy to nie było sprawy. Wszyscy na tą opcje przystali i było po problemie.

@doominik Fajnie masz,  i jak nie mieszkasz w Polsce to luz, a jak w Polsce to trochę bym się obawiał wtopy, bo jakiś znajomy może się kiedyś spruć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Seba691  Nie, mnie wsypał, jako osobę u niego kupującą, ale i tak nie miałem zamiaru się przyznawać, bo wiadomo, że by drążyli temat i pytali skąd jeszcze brałem, kogo znam, a tak na wstępie oświadczyłem, że ja z tematem nie mam nic wspólnego , u typa nic nie brałem , pomawia mnie i tyle.

 

 

@doominik Pod tym względem masz pełen komfort . Szkoda, że tak nie ma w Polsce.

 

Edited by Zielone krainy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

@doominik fakt jak byłem w UK to ludzie na lejcie lolki na ulicy palili nawet kilka razy mnie o ognia pytali i tak trafiłem w kilka miejsc gdzie mogłem kupić fajne palonko, a to było jakieś 14 czy 15 lat temu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli dobrze kojarze to żonia nie musi wsypać męża jak mieszkają razem.nawet jeśli wie że popełnia czyn niezgodny z prawem.nie ukarają jej za krycie męża bo to normalne że ma go kryć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może tak być że żona nie wie o uprawie męża?

Jakby się mnie szef w pracy zapytał czy uprawiam to powiedziałbym mu że tak. Zaufani ludzie wiedzą.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...