Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy liście cannabis wykazują oznaki zżółknięcia, może to wskazywać na niezliczone problemy zdrowotne. Często jest to natychmiast interpretowane jako oznaka niedoboru składników odżywczych. Niemniej jednak żółknące liście, które wykazują oznaki równomiernego opadania aż do łodygi, są prawdopodobnie skutkiem nadmiernego podlewania.

Jeśli liście zaczynają jednak żółknąć bez śladów opadania, prawdopodobnie chodzi tu o inny problem.🤔🤔

@zielonyjamajczyk @Jamajczyk13 @Bimbrownik @Urojenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@superlemon Więc miałem rację ? 

Od początku jak tylko wrzuciłeś zdjęcie z tymi lekko żółtymi i opadającymi to tak myślałem. 

Powiedz też jak dziury w donicy ? Czy aby nie za mało i woda tam się zatrzymuje u dołu i dusi korzenie. 

Nie wiem, mam takie zboczenie że w momencie problemów najpierw szukam błędów w podstawach. Ciekawi mnie też aktualna waga donicy. Możesz zważyć i podać wynik ??

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziury w donicy ma chyba okej, sam dużo dowierciłem. Próbowałem zważyć ale nie ma szans ona trzyma się siatki jak szalona. Wydaję się ciężka ale 20l to lekka nie będzie więc tak na oko nie dowiem się nic. Drugi dzień od podlania.

 

IMG_20201209_160044.jpg

IMG_20201209_155844.jpg

IMG_20201209_155910.jpg

Foto z flashem

IMG_20201209_160133.jpg

IMG_20201209_160147.jpg

IMG_20201209_160140.jpg

Edytowane przez superlemon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 66. Po podejrzeniu przelania stała 4 dni na sucho po czym co dwa dni dostała po 1.8l-2l raz samej wody, a raz wody z terra flores. Zastanawiam się czy odległość od lampy (mars hydro tsl2000) 35-40cm jest okej? Bo dalej nie wiem czego usycha

IMG_20201218_000129.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, superlemon napisał:

Zastanawiam się czy odległość od lampy (mars hydro tsl2000) 35-40cm jest okej? Bo dalej nie wiem czego usycha

powinno ok być, końcówka floo to i usycha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@superlemon Za mały zoom, więc słabo widać, ale triochomy chyba są przeźroczysto-mleczne. Zaglądnij do tematu :

Tutaj masz zdjęcie z artykułu, co do wyglądu triochomów.

Screenshot.jpg

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@superlemon to tak jak Piszą chłopaki. To jeszcze przezroczysto mleczne. Może Ci się wyrobi jeszcze w te dwa tygodnie. A może że jeszcze trochę dłużej . U mnie już minęło tyle co powinno, ale 3 jeszcze nie doszły. Spokojnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...