Skocz do zawartości
Totoro

Auto Amnesia Haze | AK47 w coco pod Mars Hydro TS600

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

AK (Pierwsze 5 zdjęć) - dzień 66, chyba wszystko jest w porządku. Kwiaty się formują jest dobrze. Dziwi mnię tylko zjawisko brązowych włosków na jedynm bocznym szczycie?

O.G (ostatnie 3 zdjęcia) - dzień 46, No to nie jest to co powinno być. Roślinka ma z 30cm(?) zrobiły się włoski ale jest karłem. Mam chyba 
jakiegoś pecha do pestek.. nie wiem, lać jej boosta?


Chyba jedynym problemem w box'ie jest wilgotność na poziomie 70/85%. Jak wlącze pompe wyciągającą z filtrem to spada do 40%. Nie mam obecnie żadnego sprzętu, który by mi ją włączał i wyłączał ale zamówiłem już z Alii smart kit z xiaomi, więc przy kolejnej fotorelacji problem wilgoci będzie ogarnięty.. o ile znowu nie trafię na jakieś chuOwe pestki ? 

ak1.jpg

ak2.jpg

ak 3.jpg

ak 4.jpg

ak 5.jpg

og1.jpg

og 2.jpg

og 3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Totoro napisał:

Dziwi mnię tylko zjawisko brązowych włosków na jedynm bocznym szczycie?

może przysmaliłeś albo tak ma być 

 

3 godziny temu, Totoro napisał:

O.G (ostatnie 3 zdjęcia) - dzień 46, No to nie jest to co powinno być. Roślinka ma z 30cm(?) zrobiły się włoski ale jest karłem. Mam chyba 
jakiegoś pecha do pestek.. nie wiem, lać jej boosta?

można by było, jednak trzeba uważać na przedawkowanie bo roślina po liściach widać ma pierwiastków 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym wydaje mnie się ze og ma po prostu jakąś zjeb@nął genetykę przez to ze wyszły te dwie roślinki z jednego nasionka. Bo ta druga, która wyrzuciłem zaczęła rosnąć do wysokości kilku cm i zamiast szczytu zrobiła się jakby kulka, z której zaczęły wychodzić na bok szczyty i była strasznie zbita co kawałek wychodziły nowe szczyty. Ta podrosła trochę więcej ale tez się zatrzymała i się karzełek zrobił ? mam jeszcze 2 nasionka. Po tej uprawie je posadzę znowu i zobaczymy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Druga lampa wróciła od znajomego, więc teraz świece na dwa marsiki! Pamiętacie jak z jednej pestki OG wyrosły dwa krzaczki? Usuwając jeden z nich postanowiłem odciąć kilka szczytów i wsadzić do wody co poskutkowało w dwóch z nich puszczeniem korzeni. Nie wiem jak to będzie rosnąć ale o dziwo się przyjęło i jakoś sobie radzi, taki mały eksperyment ale zostawmy już dziewczynki i przejdźmy do prawdziwych kobiet. A tak na marginesie, kurde mały ten namiocik ? AK już wychodzi na zewnątrz jak go tylko otworzę. 

Warunki w box:
Temp. około 26 dzień / noc około 20
Wilgotność około. 50%

AK (od 2 do 5 zdjęcia) - dzień 73. Było wszystko ok do momentu, aż końcówki liści nie zrobiły się żółtawe co zrozumiałem jako przenawożenie (chyba pomyliłem butelki z woda i z 2/3 dni z rzędu podlałem je h2o z suplami). Aczkolwiek te plamy na środku liści nie oznaczają właśnie braku nawozów, ktoś mógłby pomóc?

OG (na pierwszym zdjęciu trochę widać) - dzień 53. Coś tam rośnie ale powoli, może będzie z niej 5g.. A tak mi zaimponowała ta odmiana jak ludzie wyciągali te 150-300g ? no trudno mam nadzieje ze kolejne dwa nasionka, które posiadam będą normalne. 
 

0.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Edytowane przez Totoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje jak by tak wychodziły z boxa to bym się cieszył. Cieszył bym się również z 5g nawet jak by mi wyszło bo ma takie jebniecie że do Holendra można porównać, a tak mam solidnego 27g z 3 krzaków wynik ilościowy bardzo mizerny ale przekłada się pozytywnie na jakość. Więc puki nie spróbujesz to nie oceniaj bo się okaże że z "grama" będziesz happy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym leje normalne dawki ale coś się pomyliłem i za dużo dostały rozrobionej wody z suplami. Teraz będzie woda przez kilka dni i zobaczymy czy się coś poprawi. 
@WielebnyMerry u mojego dilla jest spoko palonko, jak i zawsze kilka odmianek do wyboru, więc luz ale rozumiem o czym mówisz. Tylko dla mnie to jest troche zmarnowany czas ale jednocześnie jakie nowe doświadczenie i wiem na przyszłość, że jak wyjdą dwie to od razu kosz, a dwa żeby sadzić podwójnie bo różnie bywa z nasionkami i genami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, WielebnyMerry napisał:

Moje jak by tak wychodziły z boxa to bym się cieszył. Cieszył bym się również z 5g nawet jak by mi wyszło bo ma takie jebniecie że do Holendra można porównać, a tak mam solidnego 27g z 3 krzaków wynik ilościowy bardzo mizerny ale przekłada się pozytywnie na jakość. Więc puki nie spróbujesz to nie oceniaj bo się okaże że z "grama" będziesz happy. 

Satysfakcja że swojego palenia jest jak smak piwa za pierwsze zarobione pieniądze ??... U mnie prawie 80 dyszek z 4 krzaków. 3 to  - S S S Haze i każdy inaczej wygląda ??ale chillout dobry ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

AK wczoraj poszło pod kosę (dzień 94) - pierwsze 4 zdjęcia. 

- Pytanie, kiedy będę wiedział, że mogę już wyciągnąć z namiotu, zrobić trimming i wsadzić do słoików ?


O.G ma jakieś 74 dni no niestety jest karłem ? ale zawsze coś będzie do zapalenia. Aktualnie jest w drugim tymczasowym namiocie (50x50 x 100) jak AK wyschnie to O.G wróci do dużego namiotu. 


Ostatnie zdjęcie jest to klon(?) nie wiem jak to się nazywa dokładnie. Jak usuwałem bliźniaka O.G to odciąłem kilka szczytów i wrzuciłem do wody i jak widać jeden się przyjął i całkiem sobie dobrze radzi bo zaczął nawet kwitnąć xd


ps. Obstawiajcie wyniki z AK ?

IMG_4126.jpg

ak.jpg

ak 1.jpg

ak 3.jpg

og.jpg

og 2.jpg

og mini.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Totoro napisał:

Pytanie, kiedy będę wiedział, że mogę już wyciągnąć z namiotu, zrobić trimming i wsadzić do słoików ?

jak łodygi będą strzelać po zgięciu

 

1 godzinę temu, Totoro napisał:

Obstawiajcie wyniki z AK

50g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Po 6 dniach suszenia i trimmowniu chciałbym wam pochwalić się moim wynikiem, którym jest 140g z jednego auto AK47. 

Jak oceniacie pierwszy raz ? 

307F2631-DD10-4251-9E3A-36AA689E4DC5.jpeg

08ED9A17-157A-4554-896F-3942CF4D9B81.jpeg

0822E7A0-D253-4917-8AAF-92D31BA7DCB9.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...