Skocz do zawartości
Totoro

Auto Amnesia Haze | AK47 w coco pod Mars Hydro TS600

Rekomendowane odpowiedzi

UPDATE:
Jak widać na fotkach wyżej coś się zjebało.. ? 

Auto AK47 ma 9 dni,
Auto Amniesia ma 6 dni,

W poniedziałek do box'a wleciał kolejny hydro mars TS-600. Dziś zakupiłem stojący wiatrak żeby lepiej mieszał powietrze wewnątrz bo lampy trochę mocno grzeją, które obecnie są na wysokości 60-70 cm. Wczoraj jak wspomniałem wleciała dawka po 3ml A i B na 1,7 litra wody. Ogólnie to boje się je przelać i nie jestem pewny ile wody powinny dostawać i co ile ? Mam wrażenie że dosyć szybko mi ten kokos wysycha.

W momencie gdy pisze ten post mija około 25h od podlania roślinek i wilgotność spadła z około 80% na 59%.

Lampy są ustawione 20/4. Podczas tych 4h temp wynosi około 21*, wilgotność 76%.

IMG_2351.jpg

IMG_2350.jpg

@Rocky1988 Kurde mówiłeś że teraz jakoś pociągną na jednej ? a ja nie chce jakoś tylko żeby dobrze ciągnęły. Poczekam do 23:30 jak timer wyłączy lampy, wyjmę je i zostawię jedną. Na jakiej wysokości polecacie żeby mi doświetliło obie panny? 

Edytowane przez Totoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wyglądają obecnie jak na fotkach. 

AK - 11 dzień
Amnesia - 8 dzień

Warunki w box:
Tem. 27*
Wiglotność 83%

Wydaje mi się ze amnesia padnie, co myślicie? Podsypac im obu kokosa, tylko pod ak czy narazie nie podsypywac ich ?

WhatsApp Image 2020-08-01 at 11.23.37 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-08-01 at 11.23.37.jpeg

WhatsApp Image 2020-08-01 at 11.23.38 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-08-01 at 11.23.38.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Totoro napisał:

Wydaje mi się ze amnesia padnie, co myślicie? Podsypac im obu kokosa, tylko pod ak czy narazie nie podsypywac ich ?

zobaczymy co z amnesią, jak chcesz to podsyp 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, wlatuje z update.

Obecnie w box jest AK, które ma 29 dni, od 12 dni jest prowadzone LST. Moim zdaniem wszystko wygląda dobrze poza tym ze dałem za mało kokosa na początku i jest trochę nisko osadzona no ale to błąd pierwszej uprawy.

Amnesia.. poszła do kosza. Stwierdziłem ze szkoda mi na nią czasu i miejsca, gdybym miał większy box to bym zostawił ale w tym przypadku no albo coś rośnie albo nie rośnie. Miałem łącznie 3 nasionka Auto Amnesia Haze od holenderski skun no i NIE POLECAM. Z pierwszego nasionka sami widzieliście co wyszło, kolejne dwa nawet nie pękły.. brak słów

Udałem się więc na strone dutch passion i zakupiłem Auto Glueberry OG. Przyszły 3 pestki + jedna gratis Auto Banana Blaze. Od razu jedna pestka Glueberry poszła do wody, pękła, do kokosa i niespodzianka. BLIŹNIACZKI ! Dwie roślinki z jednej pestki. Co o tym myślicie ?
 

IMG_2694.jpg

IMG_2695.jpg

IMG_2696.jpg

IMG_2697.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Warunki w box:
Temp: 25*c
Wilg. 75%

AK dzień 36 chyba powoli zbiera się za kwitnięcie (?) trochę późno czy mi się wydaje?
OG dzień 17, Jak narazie trzymam obie panny. Moim zdaniem idą równo i warto im dać szanse.
(dni liczę od samego wyjścia  z ziemi)

Panny regularnie co 2/3 dni dostają Canna A i B. Jakoś raz w tygodniu sypie mała łyżeczkę dolomitu pod łodygę.

Przyszedł mi filterek z czerwonej lini: Rhino Pro Filters 4". Czasem przy otwarciu jest lekki zapaszek, więc z racji kilku dni wolnych postanowiłem sobie już wszystko przygotować i po prostu odpalę jak będzie taka potrzeba.

Co myślicie ?

IMG_2879.jpg

IMG_2881.jpg

IMG_2883.jpg

IMG_2882.jpg

IMG_2880.jpg

IMG_2887.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Totoro napisał:

AK dzień 36 chyba powoli zbiera się za kwitnięcie (?) trochę późno czy mi się wydaje?

normalnie 

bydle ten filtr, kot by się zmieścił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym najmniejszy jaki był, a i tak ze sporym zapasem. Znajomy ma namiot chyba 1,5 x 1,5 albo 2 x 2 i ma filtr jak 100 litrowy bojler w moim starym domu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OG-25 dzień, od 2 dni jedna z nich ma LST ponieważ ma szczyt xd , druga natomiast go nie ma. Podrosła do pewnego momentu i zaczęła się rozgałęziać. Nadal trzymam obie zobaczymy co będzie.

Do namiotu już wleciał filtr ale wentylator nie jest jeszcze włączony ponieważ nic nie czuć, a warunki w box są (TEMP: 25, WILG: 80%)ok wiec szkoda prądu.

Mam 2 mars'y ale jednego pożyczyłem znajomemu żeby jego panny lepiej doszły bo zaraz ma ścinkę i OG doświetlam jakąś chińska ledową zarówką

Jakieś sugestie? Ktokolwiek, cokolwiek bo straszna cisza z waszej strony icon_sad.gif

00.jpg

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pierwsze trzy zdjęcia:
AK- dzień 57, Wszystko chyba się poprawnie rozwija, drugi tydzień dostaje boost. Liście się poprawiły dzięki pomocy kolegów z innego forum. 1ml/1l wody calmag agent od canna i liście jak z książki wzorowe,


Ostatnie dwa zdjęcia(źle światło ustawiłem i liście wyglądają na przejaśnione):
OG- dzień 38. Tutaj jak widać została tylko jedna roślinka. Drugą postanowiłem usunąć bo w ogóle nie szła w górę. Raz ze był problem robić LST większej i poza tym zasłaniała tą mniejszą, więc nie było sensu jej trzymać, 

IMG_3246.jpg

IMG_3248.jpg

IMG_3247.jpg

IMG_3249.jpg

IMG_3250.jpg

Edytowane przez Totoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...