Skocz do zawartości
Totoro

Auto Amnesia Haze | AK47 w coco pod Mars Hydro TS600

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Jest to moja pierwsza fotorelacja jak i pierwsza uprawa indoor (5/6 lat temu bawiłem się troche w outdoor) także nie krępujcie się jechać po mnie jak będę robił coś źle. 

Po lewej - Auto Amnesia Haze
Po prawej - Auto AK47

Sprzęt:
Namiot - 90 x 50 x 160 
Lampa - Hydro Mars TS600 LED
Bagi - 20L
Podstawki - miski xd
Wiatrak mieszający - 6 inch

Sprzęt jeszcze nie załączony:
Pompa wyciągająca: S&P TD-Silent 500/150 
Filt: Rhino Pro Carbon


Podłoże:
Kokos - 80%
Perlite - 20%

Nawozy:
Canna coco a+b
Dolomit

Warunki w boxie przy bagach:
Temp: 27.5 C'
Wilgotność: 75%


Do wody, którą robiłem kokosa poszła z 1/4 dawki canny + do ziemi trochę mikroryzy i kupy nietoperza 
Nasionka poszły do ziemi w niedziele 19/07, AK wyszło chyba 20 albo 21. Amnesia jak widać na zdjęciu wyszła dopiero sama pestka z ziemi ? Światło od dziś będzie 20/4.

Co myślicie jakieś sugestie, co z tą amnesia, to normalne ?

IMG_2214.jpg

IMG_2216.jpg

IMG_2215.jpg

IMG_2218.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ten panel będzie za mały na Twój box.

ja mam 2 takie a box praktycznie taki sam bo 100x50. Ogólnie on ma pokrycie wg producenta na flo 45x45cm Wiec jest to i tak pewnie ciut zawyżone . 
jak pisze ja mam 2 takie ts600 a skręcam sobie jesCze jeden cob 100w na praktycznie taka sama powierzchnie ?

 

koniecznie dokup coś na flo ! Wega może jakoś pociagniesz 
 

ale powodzenia !

Co do amnesii nie wiem- myśle ze jak za dzień dwa nie wyjdzie to spróbuj jej pomoc odrobinkę i tyla. Albo wyjdzie albo nie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Rocky1988 napisał:

Ten panel będzie za mały na Twój box.

ja mam 2 takie a box praktycznie taki sam bo 100x50. Ogólnie on ma pokrycie wg producenta na flo 45x45cm Wiec jest to i tak pewnie ciut zawyżone . 
jak pisze ja mam 2 takie ts600 a skręcam sobie jesCze jeden cob 100w na praktycznie taka sama powierzchnie ?

 

koniecznie dokup coś na flo ! Wega może jakoś pociagniesz 
 

ale powodzenia !

Co do amnesii nie wiem- myśle ze jak za dzień dwa nie wyjdzie to spróbuj jej pomoc odrobinkę i tyla. Albo wyjdzie albo nie

1. Co do lampy to masz racje jakoś przeczytałem opis jej pokrycia. Zakupie jeszcze jedną!
2. Jak jej można pomóc ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja bym na twoim miejsce kupił spider farma tez 100w. Cena podobna a jedni są za Marsem inni za spiderem bo różne diody maja. Skoro i tak musisz dokupić to spraw satysfakcję innym i w sposób najrzetelniejszych stwierdzimy które panele są lepsze ?

sledzilbym Twoja relacje jak przedszkolak poczynania strażaka sama lub przygody Marshalla z psiego patrolu ?

ps mam syna w przedszkolu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rocky1988

Już po ptokach. Zamówiłem kolejnego Hydro Mars’-a. Tak czy siak mówisz o SF1000(?) to on kosztuje £113, a Mars £69 

 

Edytowane przez Totoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale bedzies pan zadowolony, dwie takie daja juz sobie swietnie rade ? umnie pieknie puchna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mars w drodze, będzie w poniedziałek. We czwartek wleci update bo mam wolne to ogarnę jakiś stelaż do lamp i wlecą foty bo AK się rozwija ale problem jest z Amnesia jak poniżej. Można jej jakoś pomóc czy czekać i obserwować? ?
 

IMG_2237 2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pryskaj wodą żeby skorupka zmiękła. Wsadziles pewnie za płytko i wychodząc z ziemi nie ściągnęła jej sama. Możesz też spróbować penseta delikatnie zdjąć skorupkę ale ja bym popryskal woda i poczekał do wieczora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim podłożu zamontował bym systemy automatycznego kropeklowania,życie ułatwia biorąc pod uwagebto   że musisz  często podlewać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zrobię pełny update:

to na szybko pytanie. Co im się stało ?

mala to amnesia, wieksza to AK 

Temp. 28,5*-30*
Wilgotność 60-70% 

B660CA57-008A-486B-97AF-079A3D5DDDC5.jpeg

6FAC419D-87E6-46F9-A8AA-673FC70205C6.jpeg

Edytowane przez Totoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester ze amnesia mutant ? ? podlewam codziennie praktycznie po jakieś pół litra na donice. Wczoraj do 1.7l wody dałem 3ml A i 3ml B i obie podlałem po połowie na oko ale fakt podłoże im szybko wysycha. Dorzuciłem 2 lampę jak tam ktoś polecił wcześniej i trochę wzrosła temp w box  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Poki są takie małe nie musisz świecić dwiema lampami. Dodaj te drugą jak podrosną 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...