Skocz do zawartości
Farmerka

Spider Farmer 1000 ( sezony: Amnezia Haze x 2, Purple Haze x Malawi, Early Maroc, Royal Gorilla)

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę ze kolezanka na wyspach. 
?? Czy ????????

Wiesz ze w Tesco mamy wodę o pH 6.2 jeżeli masz problem z kranówką To idealne rozwiązanie albo żeby sprawdzić pH meter 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry wczoraj wrzucilam do sloika bo dopiero wyschlo, ale nie ważyłam bo mam gosci w domu, zaraz zważę bo sama ciekawa jestem. Ale fajnie oszronione, chyba najlepiej wyglada ze wszystkich jakie mialam.

@Totoro ??, nie wiedzialam, ale też nie bede kupowac wody specjalnie do krzakow, woda w kranie jest 7ph wiec spoko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka ja tam kupuje ale mam tylko dwa, a Ty wiedzę ze dużo więcej ale jest to mega wygoda nie musze się bawić w jakieś pH up or down. Tylko odkręcam i leje. Nawet jak dodaje canna A i B to nie ma problemu. Nadal jest w okolicach 6. 
 

z tymi krzakami to bez przypału ? Na poczatku myślałem ze to Holandia xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj 99% uprawia dla siebie @Totoro  Więc mniejszy przypadł. Co innego jak by to było forum dla dilerów to mogło by to być ryzyko.

Sam osobiście wolał bym legalnie uprawiać Max 5 krzaków i zapłacić 30% podatku od zebranej wartości suszu niż kupować nieznanego pochodzenia susz od dilera. 

Np. 1g w coffe shop by kosztował 50 zeta  z tego około 15Zeta to podatek.

Ja z uprawy np. bym miał 200g z 5 krzaków i podatek to 300zl do skarbu państwa. Takich ogrodników w Polsce jest miliony wiec łatwo policzyć przeciętny czysty dochód tylko z domowych upraw!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry nie chodzi mi o forum tylko ze się zdziwiłem ze te krzaki stoją sobie tak na dworze. Policja w UK jest na ogół spokojna i bezproblemowa ale nie sądziłem, że aż tak. 
Aczkolwiek to co się tu ostatnio odwala, a mianowicie mój znajomy kupuje palonko przez snapa i mu to wysyłają poczta to jest coś xd 

No ja tez nie miałbym problemu żeby płacić jakiś podatek z tytułu domowej farmy xd tak jak jest u nas „TV licensing” za odbieranie tv na żywo to ja mógłbym płacić za bezproblemowe hodowanie w domu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry haha to nie takie proste. Do kofikow susz trafia z legalnych upraw, które są kontrolowane pod względem jakości. Tak przynajmniej jest w teorii. To nie tak, że uprawiasz sobie kilka krzaków, przyjdzie ktoś, zważy i wystawi rachunek.

U mnie np. można pędzić bimber ale przychodzi urzędnik, sprawdza stężenie nastawu, szacuje końcową moc i ilość i PLOMBUJE beczki. Po destylacji znów przychodzi i sprawdza czy wszystko jest ok. Taki alkoholu można sprzedawać na jakiś festynach, dożynkach czy we własnym sklepiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówi bimbrownik. Legalka nie oznacza że możesz robić co chcesz. Jeśli państwo wyczuje że może na tobie zarobić to będą kontrolować czy aby nie sprzedajesz czegoś bez "haraczu" dla kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że niemożliwe jest skontrolowanie takich plonów. W dodatku jak sie już miało by zgodę na te 5 krzaków to w pokoju obok miało by się jeszcze 20 bo nawet podczas kontroli nie mogą przeszukać mieszkania. Tak się mówi o tej legalizacji ale to nie jest takie proste jak się wydaje

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Totoro jak masz sasiadow spoko to możesz trzymac co chcesz, ja ogolnie uważam że takie trzymanie na ogrodzie to za duże ryzyko, ale ja za to nie odpowiadam jak coś? a wysyłanie pocztą to normalne, sama tak robie ? jak mam kogoś kto sam hoduje i ma swietny temat to wole od tej osoby brac jak na gramy od jakiegos ulicznego dilera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update ze zbiorow jest taki.

Early Maroc - 45g

Amnesia Haze - 38g 

Royal Gorilla - 52g 

White Russian - 62g 

White Widow - 48g 

 

Dodatkowo jedna Amnesia jest jako bonsai, z ktorej nie licze plonu, może bedzie 10g? 

Jest jeszcze nieszczesna Malawi, ktora jeszcze nie doszła, wiec bede updatowac aż dojdzie albo póki jej nie wyrzuce ?

 

A tutaj update z bonsai. Jedna zdechla. Dwie przesadzone, nabieraja sily, dochodza do siebie. Nie wiem dlaczego jedna zaczela kwitnąć jak jest na 18/6. Wtf?!

 

20200827_203343.jpg

20200827_203353.jpg

20200827_203403.jpg

20200827_203425.jpg

20200827_204321.jpg

Early maroc na rewegu, jak widać nowe liscie wychodzą.

20200827_203244.jpg

P.S dzisiaj czyściłam boxa, żeby nie było, że syf? a zdjęcia są z wczoraj.

A tu pierwsza bonsai, Amnesia Haze, niby trichomy gdzie niegdzie bursztynowe ale nie wiem co robic z nia tak serio. 

20200827_191944.jpg

20200827_191639.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancko Farmerska! Ja teraz swoje sezonowymi będę trzymał na wegu około 1,5 miesiąca może dwa, będę je łamał robił lst i toping żeby były niskie a kiedy automat będzie dochodził to wrzucę na flo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...