Skocz do zawartości
Farmerka

Spider Farmer 1000 ( sezony: Amnezia Haze x 2, Purple Haze x Malawi, Early Maroc, Royal Gorilla)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witajcie,

Nareszcie doczekalam się spider farmera. ?️?‍?

Dziewczyny przeniesione do nowego boxa, mniejszego, ale mają swój własny. Wcześniej miały ciasno z 4 sezonami ??

Panny mają już po 34 dni. 

 

Ziemia : Biobizz All Mix 

Oświetlenie : 18/6 

Trening : lst 

Odżywki : dostaly 2 x biobizz grow, więcej nie daje. Na kwitnienie dostaną też jakieś i też pewnie z BioBizza. 

 

Roślina w doniczce po drzewku bonsai jest to eksperymentalny projekt. Zakochałam się w tych canna bonsai-ach i zachcialam sobie taka zrobić. Przynajmniej spróbować ? jeśli się uda, już wiem czy się zajmie w następnym projekcie ???

20200528_162237.jpg

Edytowane przez Farmerka
Pomyłka z nasionami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Update. 

Ciasno mają, a ja im jeszcze dwa kolejne auto dorzuciłam? jeszcze czekam na nawilżacz, dzisiaj dorzucę do boxa.

Ktoś może robi canna bonsai? Mogłabym mieć kilka pytań.?

20200530_130202.jpg

20200530_130453.jpg

Edytowane przez Farmerka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue też mnie ciekawi, niestety nie znam nikogo kto je robi, jedynie oglądałam dużo filmików na yt i fb. Widziałam też na jednej stronie na fb, bardzo ładne te drzewka robią, ale żeby się dowiedzieć jak to dokładnie robią to oczywiście książka jest do kupienia. Rozmyślam nad nią ?

@Aron box za mały jak dla mnie, wcześniej używałam tylko 120x120x200 do którego mogłam sobie wejść, teraz przy tym muszę się schylac i w ogóle tak ciasno ruszyć cokolwiek. ? fajny na dwie rośliny, wtedy na luzie sobie można porobić, bez kombinowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem, ale okazało się że wszystkie panny to sezony. WTF?!?

wybaczcie za zmylke, nie wiem co to się odjebalo, nie mogę w to uwierzyć normalnie, byłam pewna że kupiłam auto fem,  a się okazało że to tylko fem?? 

Ale dalej coś mi tu nie pasuje. Czemu one takie niskie? musze to sobie rozpisać chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wentyl zmieniłam tytul na sezony. 

Zastanawiałam się czemu żaden kwiatek mi nie kwitnie, szukam na necie i myślę, wreszcie sprawdzilam zamówienie na te nasiona i na żadnym opakowaniu nie pisze auto ? sprawdzilam więc każda pestke na stronie i okazało się że to sezony. ☹

Teraz się zastanawiam czy nie wywalić na dwór, bo co prawda jestem mega zła przez to że to sezony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...