Skocz do zawartości
Farmerka

Spider Farmer 1000 ( sezony: Amnezia Haze x 2, Purple Haze x Malawi, Early Maroc, Royal Gorilla)

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, teraz bez jaj, co się jej dzieje, bo już nie mam siły. Liście zaczynają żółknąć cały czas. Ph 6.5, dwa razy podlałam wodą z ph 6, bo mialam za wysokie, 7.5. Zeszło do 6.5. Przestałam nawozić ostatnie 3 podlania. 

Nie chce jej zepsuć to moja Malawi kochana?

@Tester help me. Ty mi zawsze dobrze doradzasz, doradź coś?

20200811_211304.jpg

received_706839056562259.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?Bonsai ?

Źle się działo, wiec trzeba było interweniować, więc poszło troche korzeni do kosza przy przesadzaniu. Jak zdechną to trudno, bedziecie wpominac mnie jako tą co zjebala?

 

20200813_193541.jpg

Wleciał police box? nasiono do tego nie wyszło wiec wzięłam jedna z bonsai?‍♀️

20200813_194219.jpg

20200813_194835.jpg

Jeden krzak jest na rewegu, nie wiem czy to już coś się dzieje czy co. Jakieś świeże liście widzę, ale tydzień to raczej za wcześnie.

20200813_201321.jpg

20200813_201331.jpg

A tak w ogóle, to mam jesień w boxie ? spokojnie, jakoś się ogarnie jedna z drugą i będzie zielono ??

20200813_201344.jpg

Ale teraz mam nadzieje, że nie przelałam, inaczej się wkurzę i wszystko wywalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Może te temperatury sie przyczyniły jakoś do szybszego żółknięcia liści hee? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691 nie, bo w tym boxie nie ma wiecej jak 28°. Korzenie nie oddychały pewnie, tamte doniczki nie miały w ogóle odpływu. Jakby nie było całe życie w tej samej doniczce, dodatkowo małej to raczej nie udźwignie żadna roślina.

Zamówię coś na korzenie, nie zaszkodzi, a pomoże, bo trochę ich wyrzucilam? sadystką jestem troche, a dodatkowo mnie to kręci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Farmerka a masz zdjęcie jak była od razu po kosie? Ciekawy jestem co się zmieniło i jak roślina reaguje na ponowne wege co się zaczyna najpierw pojawiać i w którym miejscu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691 powinny się pojawiać liscie jednopalczaste. Chociaż nie wiem co to za małe listki sie pojawiają. Nigdy nie mialam do czynienia z rewegiem. Mam jedno zdjęcie po kosie ale zrobione z fleszem wiec słabo widac. No i bylo wiecej topkow na nim. Później jednak usunęłam jeszcze kilka.

20200803_202741.jpg

Edytowane przez Farmerka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miała być kosa w piątek, ale czasu nie miałam, wiec będę to robić dzisiaj. Jednak moglam kosic w piatek. 

Nie, to nie jest pieśń.

15976637238032156055156155552364.jpg

Wysuszyły się same biedactwa??

15976638043974249117180119838853.jpg

Edytowane przez Farmerka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...