Skocz do zawartości
Gość

0,16m2, led100w, think different, somango, white widow medyk, sweet pure

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Zakupilem calmag, overdrive i flawless finish troche podlalem i spryskalem - zobaczymy. 

Zmienilem ustawienie paneli na trochę bardziej skumulowane. 

Jak myslicie czy przy takim ukladzie 2x100w taka wysokosc bedzie odpowiednia na flo? Okolo 45cm

Bo doświetlone jest na bank lepiej 

IMG_20200618_180228.jpg

Aha i w somango (tym z tylu najbardziej zakwitnietym mam teraz 13 odslonietych szczytów) mógłbym poprawic lst i zrobić 19 - warto? 

Czy lepiej zostac przy 13 a kolejne usuwać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rocky1988 Jak masz mozliwosc z 13 szcztow zrobic 19 to nawet sie nie zastanawiaj. Ja mam jednego planta na ktorym mam 24 doswietlone szczyty ?

Swiatlo narazie tak zostaw, w zaawansowanym flo mozesz dac  nisko na okolo 30cm.Poza tym lej calmag i cos z fosforem bo masz niedobory.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No wiem, ja dopiero teraz ogarniam te nawozy. Uczę sie na swoich błędach. 

Ogolnie najwazniejsza nauka jest taka zeby trzymac sie z dala od automatow ? no i że zajebalem lst na poczatku i przez to musialem ciąć jak barber po kwarantannie.

Jak mi z tych 3 wyjdzie 50-60 suszu to bedzie swiat i ludzie - cóż walczymy! 

Poprawione i podcięte. Kurde to podcinanie to chuba jakis moj fetysz mimo iż wiem ze w sumie nie powinienem ?

IMG_20200618_222422.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rocky1988  To dobrze ze sie uczysz na bledach, ale nie ucz sie na swoich bledach tylko na bledach innych ludzi. Mamy tu na forum duzo przeroznych fotorelacji, tam mozesz podgladac i sie uczyc. .Zadbaj o te niedobory, one same nie zniknal mozesz byc tego pewien. Bedzie wrecz przeciwnie , jak olejesz sprawe stracisz krzaki.Nic tam juz wiecej nie podcinaj, mozesz naginac na wszelakie sposoby, ale nic  juz nie obcinaj. Liscie to zoladek rosliny, jak nie bedzie miala lisci nie bedzie rosla. Jak nic nie spartolisz to te 100g (moze wiecej) spokojnie zbierzesz.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Somango 34 dni

White widow 28 dni

Think different 28 dni. 

Rosną, kwitną dostały nawozy calmag, overdrive plus bloom ph perfect. 

 

IMG_20200621_175937.jpg

IMG_20200621_175941.jpg

IMG_20200621_175945.jpg

IMG_20200621_175949.jpg

IMG_20200621_175954.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Up

Zmienia sie niewiele - rosną i coraz ładniej wyglądają. 

Jak radzicie sobie z dużą wilgotnością przy tej pogodzie? Jakies sprawdzone domowe metody? 

IMG_20200622_205120.jpg

IMG_20200622_205108.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wentylacja jest na maksa od początku ? zmiana pogody i sama spadla.

Sluchajcie mam codziennie po pracy lekkie suche donice, czy to normalne ze podlewam je codziennie teraz jak juz kwitną? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sorki, że zamęczam zdjeciami codziennie ale robie tę relację również dla siebie ?

Juz poustawianie tak jak chce i nic nie ruszam, całą resztę zostawiam naturze

IMG_20200623_202922.jpg

IMG_20200623_202917.jpg

IMG_20200623_202910.jpg

IMG_20200623_202900.jpg

IMG_20200623_202856.jpg

IMG_20200623_202851.jpg

Swoją drogą zastanawiam się jak ja to chciałem pierwotnie w boxie 40x40 upchać ?

Aha i pytanie:

Czy jest sens i ma to jakiekolwiek podparcie w teorii przy automatach aby ucinać te małe niskie odrosty do ktorych praktycznie światło nie dociera

IMG_20200623_204049.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
35 minut temu, Wentyl napisał:

@Rocky1988 urywaj to w cholerę, na co Ci taki popcorn. Jak się obawiasz całość od razu to zrób na raty. Ale pozbądź się tego, żadnego z tego pożytku tylko witaminy zabiera

Poszedł solidny fryzjer - zrobie sobie porownanie i jedna wytne z popcornu a jedną zostawie. Zobaczymy co da finalnie jaki efekt. 

Po cieciu opfyskana asahi

IMG_20200623_213248.jpg

IMG_20200623_213229.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chwila zabawy i +10 szczytów ?

SCROG uważam za znacznie efektywniejszy od lst - owocna nauka

 

IMG_20200624_163659.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Foliak jednak sie nie sprawdził, został prawie zmieciony przez deszcz i wiatr i w sumie nie wiem ile plant byl odkryty bo nie bylo mnie 4 dni... Od tamtej pory stoi w miejscu 

IMG_20200624_190549.jpg

IMG_20200624_190544.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Szym mam, ale tam jest miejsce jeszcze. Z reszta duzych nadziei z tym nie wiąże ? skupiam sie na boxie to jest tak samopas w formie testu. 

Co do drutu to wiem bo jedna teraz w bocie mam ujebana na szczycie bo wrosl ja ruszylem i peklo a teraz tasma sklejone ?

Ale rosnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...