Skocz do zawartości
Gość

0,16m2, led100w, think different, somango, white widow medyk, sweet pure

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Czy to wszystko wyglada tak jak powinno? 

Srodkowa kwitnie 13-14 dni a ma juz 38 

Boczne 7 dni a maja po 32 dni

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Tester

Dlaczego niby? 

Sorry za tyle pytań ale jestem bogaty tylko w te wiedzę którą nabywam podczas tego grow. 8 lat temu zrobilem to chujowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Tester ja bym tego nie wspominał, tamto drzewko zniknęło po 3 tygodniach flo i było z tego tyle co kot napłakał. 

Wszystko na żywioł, zadnego forum - nawet wiatraka nie mialem. Jedyne co kupilismy to sodowe 150  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Somango 39 dni

 

IMG_20200626_202509.jpg

White widow cbd 33 dni

IMG_20200626_202456.jpg

Think different 33 dni

IMG_20200626_202522.jpg

Kilka juz zauważonych konkluzji. Kazda z roslin byla traktowana inaczej w kwesti ciecia lisci celem odsloniecia szczytow. O ile na początku odnosilem wrazenie ze ta bez ciecia (ww) rosnie zdecydowanie najlepiej. Troche wolniej somango (cięte raptem 10-15 lisci) i najbidniej think different (cięte kiedy tylko dało się odslonic dzieki temu szczyty juz od 12 dnia) o tyle teraz roznica się zaciera a odnoszę wręcz wrażenie że think different nadrabia zaległości z nawiązką. 

Dodatkowo przetestowalem super cropping na automatach w fazie veg i flo. Tu jedyna uwaga jest taka, ze jezeli nie złamie łodygi zbyt mocno przynosi to o dziwo swietne efekty (nawet podczas flo) poniżej zdjęcia super croppingu robionego juz w fazie kwitniecia - te topy rosną szybciej od tych bez treningu. 

 

IMG_20200626_202649.jpg

IMG_20200626_202604.jpg

IMG_20200626_202550.jpg

IMG_20200626_202537.jpg

Szczyt który wcześniej niechcący zlamalem za jakis czas zlamalem wyzej druugi raz. Co ciekawe - wyglada najlepiej ze wszystkich. 

Jestem bardzo zadowolony bo analityczna natura nie poszła w parze z niepowodzeniem i negatywny wynikami.

Dodatkowo przerobiłem podczas drugiego debiutu lst, scrog, super cropping oraz solidne trimowanie ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano! Jestem właśnie w trakcie hodowli automatów i to czterech takich samych. Mam takie same odczucia. Rośliny, które "męczyłem" chcący poprzez jakieś treningi lub fryzjera i niechcący, czyli też jednej złamałem szczyt - na początku trochę zamuliły, ale teraz ewidetnie mają przewagę nad tą rośliną której się nic nie działo. Szczyt, który złamałem a później jeszcze dwa razy potraktowałem super croppingiem jest najwyższy i najbardziej ubity :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Dawid

No ja tak trochę testuje teorie z amerykańskich forów, te wydawałoby sie bardziej kontrowersyjne. Nie żebym sam to sobie wymyślał. 

Po tych malenstwach spróbuję SOG na 10 krzakach skunk xl sezonowych. Przy tygodniu wega i od razu 12/12 ? Chyba, że coś innego wymyślę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zajrzalem na outa pod foliaka po dluzszym czasie. Rosnie i jakos bardzo od braku slonca nie płacze. Nadlamalem go bo lst mi sie nie chce robic drutem. 

Zaczynam wierzyć, że łącznie z 4 wpadnie ponad 100g ?

 

IMG_20200627_111619.jpg

IMG_20200627_111604.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba zrobilem zle ze od razu jak tylko pojawily sie biale wloski dalem nawoz na flo, czy będzie to mialo jakies mozliwe kiepskie konsekwencje? 

Kolejna kwestia, w tunelu nie mialem pod donica żadnej podstawki i gleba w niej jest non stop wilgotna - nie dolewalem tam nic od samego poczatku. Czy ona brala wilgoc z ziemi pod donica?? Moze lepiej podstawić tam jakas skrzynkę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Rocky1988 napisał:

Kolejna kwestia, w tunelu nie mialem pod donica żadnej podstawki i gleba w niej jest non stop wilgotna - nie dolewalem tam nic od samego poczatku. Czy ona brala wilgoc z ziemi pod donica?? Moze lepiej podstawić tam jakas skrzynkę? 

nic nie musisz podstawiać 

3 godziny temu, Rocky1988 napisał:

Chyba zrobilem zle ze od razu jak tylko pojawily sie biale wloski dalem nawoz na flo, czy będzie to mialo jakies mozliwe kiepskie konsekwencje? 

nie powinno @Rocky1988

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Tester spoko. 

Sluchajcie, co można organicznego dodać do wody? Chodzi mi o ostatni okres flo, coś co (wiadomo, że nie dokladnie tak) z zalozenia będzie mialo zbliżone dzialanie do ripena a nie bedzie takim strasznym gownem jak on? 

Ripenu nie ruszę bo szkoda mi psucia smaku i jakości dla kilku dodatkowych G 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Tester chodzi mi o przespieszenie kwitnięcia. Sprawa wyglads tak, że niespodziewanie z racji otworzenia granic moi rodzice oznajmili ze przylatują do wnuka ? zasadniczo mieszkam sam u siebie i w swietle prawa wszystko jest ok, ale oni są jak to starsi ludzie z Polski delikatnie mówiąc odrobinę bardziej konserwatywni ?

Także mam miesiąc i jeden dzień zeby zakończyć aktualne grow bo jak widzę ich 2 razy w roku to nie chcę psuć starszym ludziom nerwów a i sobie chcę oszczędzić pierdolenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...