Skocz do zawartości
Gość

0,16m2, led100w, think different, somango, white widow medyk, sweet pure

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Think different i white widow na noc wystawiam juz na zewnątrz zeby wiecej świecic sadzonkom i dowalić na noc wilgotnosci. 

Troche sie pospieszyłem z sadzeniem nowych nasionek słoneczników. 

Tamte sobie puchną i mam wrażenie ze TD pobije wynik somango (co wprawi mnie w euforie). 

Co do nowych na 7 donic w jednej jest zmutowany wariat ale niech sobie rosnie poki jest miejsce. Na jednej zrobilem trening FIM a na jednej topping. Wszystko po raz pierwszy. Jedna jeszcze na wuja bena machne z ciekawości a reszte będę giął jak mi metraz pozwoli. 

 

IMG_20200806_220153.jpg

IMG_20200806_220122.jpg

IMG_20200806_220117.jpg

IMG_20200806_220111.jpg

IMG_20200806_220054.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Elo elo. 

Lecimy dalej ale dzieje się mniej ?

Scieta tydzien temu white widow po 7dniach watter curringu wjechała dziś na suszarnie - obstawiam wynik 40-50g ale to podliczę jak wyschnie i wyląduje w słoju. 

Thing different dochodzi najdłużej, ale wygląda też najlepiej. Tak to ta która była cieta jak pojebana mimo iż to automacik. Tu bedzie pewnie z 60-70 jak mniemam także wynik 100g pobije może dwukrotnie. 

Pozostałe 7 krzaczków sobie rośnie (7x skunk xl) kazda lekko inaczej trenowana i tu konkluzja że najlepiej odzie tej która dostala trening wuja bena (nie wyszedł mi FIM i zmienilem bo nie przeciąłem stożka wzrostu) mimo to wyglada najlepiej a i ja uważam ten trening za wybitnie prosty i skuteczny. Szkoda ze nie zrobilem tego na wszystkich. 

Maluchy przesadze na weekendzie w docelowe donice i pewnie jutro zetnę TD. 

Póki co dostały 2x terra roots i 2x terra grow plus 1x pure zym. 

TD leci po flushu na samej wodzie 

IMG_20200814_192421.jpg

IMG_20200814_192427.jpg

IMG_20200814_192432.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podsumowanie!!! 

Na dzien dzisiejszy (troche bylem zajety) z tego co zostalo z wszelkich prób, wypadów, biwakow i ryb oraz rozdania znajomym (a poszlo w sumie lekko z 30 ?) zostalo tyle:

Somango 41g

Think different 54g

White widow 28g

Lacznie 123 g jeżeli dobrze liczę. 

No i 400ml green dragona który niszczy system ?

 

Fotorelacje można uznac za zakończoną 

IMG_20200825_215737.jpg

Jak na debiutanckie 3 automaty wydaje mi się - nieźle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WielebnyMerry mozna spokojnie 70... Ja miałem w doniczkach +-6l wiec tu bylo sporo do nadrobienia. Można też było lepiej zaopatrzyć sie w nawozy. No i moje oświetlenie kosztowalo łącznie raptem przeliczajac na zlotowki okolo 350 więc raczej mocno budżetowe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A co do kolejnej to juz na flo przełączyłem ? ale fotorelacji już nie będę zakładał. 

IMG_20200827_192142.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sorry ze tak z dupy nie w temacie. 

Zastanawiam się czemu mimo regulacji oświetlenia itp krzaki nie wyciągają się do góry. Niby wszystko ok, ph wilgotnosc temperatuta itp itd. Tak samo było za pierwszym razem. 

Krzaczą się ładnie ale nie pędzą do góry 

IMG_20200912_101831.jpg

IMG_20200912_101836.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Miałem nic nie wrzucać, ale tak to ładnie wygląda, że muszę. 

Za pierwszym razem wyszlo extra bo ponad 160 z 0,5m2 i za punkt honoru postawilem sobie pobicie tego wyniku przy drugiej próbie. 

Zakladam, że się uda ?

IMG_20200924_232048.jpg

IMG_20200924_232029.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...