Skocz do zawartości
Gość

pierwsza uprawa[0,3m2][2xnoname, Blue Cheese AF, Royal Bluematic AF, Sweet Skunk AF][LED242W]

Rekomendowane odpowiedzi

Grafika pierwsza klasa! Nołnejmy wyglądają jak eksperyment szalonego biologa. Ale może dojdą do siebie. A nowe roślinki... Jak na razie ciężko coś powiedzieć ale sweet skunks dosypał bym ziemię do samej góry plastiku (doniczki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@EneDue hahahah szalony biolog-naukowiec hir

@Tester właśnie jadę do Obi po ten dolomit, to się jakoś zalewa wodą? 

@Wentyl to przejściowe rozwiązanie, zaraz kupię ?

Takie cudo do mnie dziś przyszło, będę im psikać na zdrowie ?

 

IMG_20200608_124537.jpg

Edytowane przez Gość
Literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zrobione. Podlane i zdolomitowane. Podsypana ziemia, nieprzeźroczyste doniczki. 

Przeczytałam, że warto napowietrzać glebę i powieliłam instruktaż z wiki innego forum. Na dnie keramzyt i wokół doniczki rurki. Ktoś zrobił doświadczenie i było widać, że napowietrzona gleba = zdrowsza roślina. Jeszcze znalazłam informację, że warto na początek mieć mniejsze doniczki, bo korzeń dostanie info, że nie może się już rozrastać i energia pójdzie w liście/szczyty. Korzenie się rozrastają w poszukiwaniu wody i soli mineralnych, czyli w uprawie w domu nie ma zapotrzebowania na aż tak wielkie korzenie. 

Co z tego wyjdzie tradycyjnie nie wiem. Ale jeśli coś ma mnie nic nie kosztować, to czemu by nie spróbować. 

Tutaj mój ogródek. Jeszcze jest szczypior i papryczki. 

 

IMG_20200608_170732.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Farmerka po prostu bardzo żal mi ich wyrzucić... Prawdopodobnie jak zobaczę zdrowe geny w nowych automatach to się w końcu przemogę. 

Jak ja mogłam zapomnieć o tych egzotycznych pomidorach ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hej hej! Chocho! By zatrzymać planty masz powodów sto! 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...