Skocz do zawartości
Gość

pierwsza uprawa[0,3m2][2xnoname, Blue Cheese AF, Royal Bluematic AF, Sweet Skunk AF][LED242W]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Ładnie podniosły się po LST, oderwałam też trzy liście, które zasłaniały nowe szczyty. 

 

IMG_20200622_165700.jpg

IMG_20200622_165746.jpg

IMG_20200622_165631.jpg

I mały bubble kush

IMG_20200622_170501.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@EneDue zobaczę jak zareagują. 

Najdziwniejsze jest to, że oprócz ukorzeniacza na początku nie muszę im podawać nawozów. Wszystko jest w ziemi. Z tego co czytałam Ty też podałeś tylko starter. Jak zaczną blednąć to dopiero dam NPK 2:1:1. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 20/06/2020 o 14:26, Farmerka napisał:

@Groovebusters już się nie powinno, żeby roślina dawała z siebie wszystko na robienie topow, tylko że one takie karły, że wstyd ? raczej nie robię już auto następnym razem? po tych dwóch mi się odechciało.

Kurde to nie wiem, czytalem ze scrog podczas kwitniecia mozna cisnac a nawet super cropping moze dac zaskakująco dobre wyniki ?

Za miesiąc odniosę sie do obydwu teorii bo sam naginam i łamię cały czas swoje automaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skończyły 3 tygodnie. Zrobiłam ostatnie LST Bluematic, ma 5 szczytów. 

Najmniejsza Bubble Kush ma około 10 dni. 

IMG_20200628_111333.jpg

IMG_20200628_111342.jpg

IMG_20200628_111402.jpg

Mam pytanie. Czy jeśli urwałam kilka liści i to nie zatrzymało moich roślin to czy mogę urwać ich więcej, żeby odsłonić niższe szczyty? Odginanie nic nie pomaga. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...