Skocz do zawartości
glodek18

Royal dwarf auto - pierwszy raz

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Aron napisał:

Kolego, bardzo Ci smierdzi ten plant? Dzialasz cos z zapachem?

Tak jak pisałem wcześniej mam problemy z węchem ale ogólnie to może nie bardzo bardzo ale bywają dni że zapach roznosi się bardziej w inne mniej pewnie zależy od pogody. Moja kobieta twierdzi że czuję go non stop w kuchni, więc przy wylocie zapodałem zapach elektryczny o zapachu lawendy czy czegoś tam, i te dwa zapachy się mieszają. Te dwa zapachy się mieszają i powstaje taka mieszanka nie wiadomo co to. Nie wiem jak pachną inne rośliny bo to moja pierwsza więc nie chce Cie straszyć ale zapach jest i bez filtra nie da się go całkiem ominąć. Najbardziej czuć jam go pryskam po sgaszeniu światła żeby swiekszyc wilgotność. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Aron napisał:

A gdzie Ty go trzymasz? Piwnica, pokój?  @glodek18

Trzymam go w kuchni pod stołem Ogólnie w domu moja ukochana wie co tam mam trochę kicha jak ktoś przychodzi to przykrywam czymś dla niepoznaki 

Gdzieś czytałem że skunk jest śmierdzący a Royal dwarf jest krzyżówka skunka, ale jak już pisałem pierwsza uprawa więc nie mam porównania. To pewnie też zależy od tego czy uda się dobrze oblane topy wyhodowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trzymasz go w kuchni i Twoja dziewczyna narzeka, że go czuć w kuchni...? :classic_blink:

Może daj go do jakiegoś schowka albo coś. 

Ja mam zajęty skrajny pokój. Zamknięty na wszystkie spusty. 

Edytowane przez Aron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27/05/2020 o 23:22, Aron napisał:

Trzymasz go w kuchni i Twoja dziewczyna narzeka, że go czuć w kuchni...? :classic_blink:

Może daj go do jakiegoś schowka albo coś. 

Ja mam zajęty skrajny pokój. Zamknięty na wszystkie spusty. 

A ja mam to gdzieś bo ta ładny zapach wogole nie przeczytaj że zapodałem zapach elektryczny i się wymieszały zapachy :). Mam małe mieszkanie nie mogę sobie pozwolić na odizolowanie 

                           DZIEN 58

IMG_20200529_191817.jpg

IMG_20200529_191451.jpg

IMG_20200529_191444.jpg

IMG_20200529_191435.jpg

IMG_20200529_190843.jpg

IMG_20200529_190632.jpg

IMG_20200529_190625.jpg

IMG_20200529_190434.jpg

Mam parę pytań czy mój krzak jest tak mały bo miał mała doniczke? Źle światło? Kiepskie nawozy albo może wszystko naraz 

Wysychają mu liście bo są upały i ciągnie wilgoc z liści bo ma słaba wilgotność. 

Wydaje mi się że trichomy są mleczne lupę mam słaba, minął 8 tydzień i nie wiem kiedy go pod kosę? 

Dzięki za wszelką pomoc pozdro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glodek18 to jest auto coś zepsujesz na starcie to nie skorygujesz tego jak w przypadku odmian fotoperiodycznych, kwiaty wysysają pierwiastki, jak żółknięcie liści jest szybkie to azotu się daje trochę, potrzymał bym go jeszcze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

                            DZIEN 66

Screenshot_20200606-090909.png

IMG_20200606_085349.jpg

IMG_20200606_085431.jpg

IMG_20200606_085608.jpg

IMG_20200606_085551.jpg

Mój karzel coraz bliżej końca pozjadał dużo liści pewnie mało papu ode mnie dostał albo to przez upały sam nie wiem, ale topy mu trochę puchną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

                  DZIEN  74                                     Oto moja roślinka w dniu 74 topy troszkę nabrały masy i myślę kiedyś ścinać ale wydaje mi się że przynajmniej jeszcze tydzień. A wy co o tym myślicie? Nie dodaje już nic tylko sama woda. POZDRO 

IMG_20200614_215916.jpg

IMG_20200614_215939.jpg

IMG_20200614_220047.jpg

IMG_20200614_215949.jpg

IMG-20200614-WA0002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Morenn napisał:

Jestem strasznie ciekawa ile wyjdzie, taki malutka, ale ładnie zbita. Pochwal się później wynikiem :yummy:

Pochawale się napewno ale, że z wysuszeniem to pewnie z miesiąc jeszcze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj uciąłem karłowi sampelka suszenie w piekarniku i ognia!!! Jestem mile zaskoczony mega pozytywna faza bez zamułki zastanawiam się czy go już nie ścinacz czy za tydzień zrobi się zamulaczem? Czy może to taka luźna odmiana pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

                   DZIEN 87.                                      Skosilem dzisiaj karla dzięki wszystkim za pomoc i dobre rady jestem bardzo zadowolony i mam zamiar iść do przodu. Walić tego gościa co pisał na samym początku że to bez sensu niech idzie w ch........da się coś z niczego zrobić czasami jak się chce. Nie wiem czy poznam realny wynik bo część już zjarałem i w czasie schniecia też pewnie część zniknie. Pozdrawiam wszystkich 

 

IMG_20200627_192128.jpg

IMG_20200627_194017.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...