Skocz do zawartości
glodek18

Royal dwarf auto - pierwszy raz

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Bimbrownik napisał:

@glodek18

Nie miałem złych intencji, poprostu często spotykam się z takim podejściem ?

Nie myli się ten co nic nie robi ?

Byłem wprost przekonany że jej coś brakuje a jednak się myliłem zobaczymy jakie będą konsekwencje, nie mam za złe pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mój krzaczek ma już 30 dni i nadal żyje :). Zbliża się kolejne podlewanie myślicie ze nadal nic mu nie brakuje i woda wystarczy?                                                                                                                      Dzień 30

IMG_20200501_073206.jpg

IMG_20200501_073304.jpg

IMG_20200501_073042.jpg

IMG_20200501_073224.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rób flusha żeby uratować cokolwiek miałem to samo przy 60 dat grapefruit i 2 tygodnie stała nie rosła i przy okazji jebała 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Scatman napisał:

Rób flusha żeby uratować cokolwiek miałem to samo przy 60 dat grapefruit i 2 tygodnie stała nie rosła i przy okazji jebała 

Myślisz że aż tak z nią źle, ona sobie powoli rośnie i wogole nic nie śmierdzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie był to flush  ale  obficie ja przelałem  dziękuję za porady. Za tydzień wrzucę nowe fotki z efektami tego procederu pozdro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelej ją lepiej bo lada moment się zjara jak nic. Wiem po tym grapefruicie pare dni było ok aż nagle zaczęło śmierdzieć i wszystkie liście były opadnięte 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glodek18 niekoniecznie musi być tak u ciebie jak u mnie ale ja bym dla spokoju przelał bo ona teraz na bank nie będzie Ci kwitnąć ani rosnąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Scatman Właśnie nie wiem co robić myślałem że ktoś się jeszcze wypowie, bo naprawdę raz dodałem 1,5 ml nawozu NPK 6-4-5 i raz 2 ml na 250 ml wody a nie wydaje mi się bardzo bardzo zielona a na zdjęciach jest mega zielona to pierwszy Plant więc sam nie wiem. I dwa razy dodałem troszkę gnojowicy  z pokrzywy. Zamówiłem już dolomit, higrometr, perlit i jeszcze parę pierdół. Jak zniszcze teraz to zaczne od nowa niestety mam miejsca tylko na jednego narazie. Jak zdobędę wiedzę i doświadczenie ogarnę coś większego myślę o namiocie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych gnojowic to się nie wypowiem bo używam ziemi plagrona i jestem z tego zadowolony. Spójrz to jest plant potraktowany zbyt duża iloscia p/k. Zaczęły się zawijać nawet liście. 

7174437E-82D8-4B10-B9F0-490AEA3277D2.jpeg

588C1B70-12DE-425F-948B-3D05BA8BE54A.jpeg

A co do tego dawkowania twojego to 2ml na taką ilość wody to chyba za dużo ale to też kwestia z jakiego nawozu korzystasz 

Ja też mam boxa 30x60 na 1 roślinę wystarcza w zupełności ? i lampę ledowa do tego

Podsumowując to zrób flusha na pewno nie zaszkodzi a tylko polepszy sytuację 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @Scatman Chyba ja zostawię tak jak jest a jak będzie gorzej to ja przeleje ostro. Najwyżej za parę dni napisze Ci "Jednak miałeś rację" a ty mi odpiszesz "A nie mówiłem" bo jakoś mam nadzieję że sama dojdzie do siebie pozdro.                

Następnym razem nie będę lal byle czego tylko kupię try pack Biobizz może będzie łatwiej i większą doniczka zapodam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten karzel. Tez sobie myslalem, zeby zasadzic jako pierwszego na doswiadczenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Aron napisał:

Fajny ten karzel. Tez sobie myslalem, zeby zasadzic jako pierwszego na doswiadczenie. 

Jak kupowałem w seed shopie w Amsterdamie wiedziałem tylko tyle że ktoś mi kiedyś opowiadał o Low Ryder, roślince z której rośnie jeden duży top i wystarczy jedna żarówka energooszczędna. I gościowi tłumaczyłem moim łamanym angielskim , bo Maturę z angola zdawałem 15 lat temu wiec wiedza poszła w las i gośc dał mi coś takiego. Miał to być krzak dla początkujących i chyba jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zapodaje nowe fotki mojego karla, mimo nadmiaru azotu ma się dobrze :), albo mi się tak wydaje.Chyba trochę popaliło mu końcówki liści ale jak narazie nie znacznie. Zamówiłem parę gadżetów jak np Dolomit i jakąś stacja pogodowa więc małymi kroczkami się rozwijam. Proszę o dalsze informacje czy dalej sama woda czy czegoś moje maleństwo może potrzebować. POZDRO                                                                               DZIEŃ 37 IMG_20200508_180152.thumb.jpg.b1971efca5bb6b8734e46ceb37c129d1.jpg

IMG_20200508_175708.jpg

IMG_20200508_175233.jpg

IMG_20200508_175011.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom to dzięki za info ale kicha u was na forum nikt nie chce nawet mi napisać Spierdalaj z takim miernym krzakiem a ja potrzebuje uwagi wokół mojego Krzaka. Wiem że istnieje 100lepszych FR niż moje ale ja was potrzebuje!!!!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...