Skocz do zawartości
Scatman

1x Blue berry indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym na taka powierzchnie co ja mam to wydaje mi się ze nawet by coś wyrosło przy 4 cfl philipsach

Teraz, ChinQuan napisał:

@Scatman no wiadomo Twoje naprawde spoko rosna jesli tak beda tez kwitły to czekaja Cie mile wieczory hehe

Dobrze ze wcześniej zdjęcie wstawiłem i koledzy mnie poinformowali ze niepotrzebnie ten nawóz lalem bo gdyby nie szybka odpowiedz to chyba nie było by czego jarac jakbym ja podpalił ?

A ja będę zadowolony nawet jak duzo nie wyjdzie bo swoje to swoje a nie kupowane maczanki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Scatman a czym podlewasz? Ja jade tylko na biobizz moze kolejna sprobuje na czyms innym dla porownania, ale zalezalo mi na nawozach organicznych bo to dla mnie nie chce sie dodatkowo truc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan Jak masz jedną roślinkę w mini boxie to jasne, że to bez sensu takie liczenie. Sam to wypalisz, więc liczy się jakość, a nie kupisz takiego palenia, jakie sobie sam wyhodujesz. 

Inaczej to wygląda, jak masz większy box. Dla właśnie tej wydajności ludzie zmieniają z hps na led, bo zużycie energii spada, no i mniej problemów z temperaturą jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ChinQuan napisał:

@Scatman a czym podlewasz? Ja jade tylko na biobizz moze kolejna sprobuje na czyms innym dla porownania, ale zalezalo mi na nawozach organicznych bo to dla mnie nie chce sie dodatkowo truc

Tez mam 3 pack od biobizz. Pare dni temu z własnej głupoty wlalem pełna dawkę top maxa. Po wrzuceniu zdjęcia na forum okazało się ze lekko ja przypalilem wiec szybki flush 2x pomógł i wróciła do żywych. Narazie zamierzam dalej lac sama wodę dopóki nie wyjdą jakieś niedobory wiec będę dodawać fotki. A ziemie mam plagrona 

Nie uważam żeby ja jakoś ostro przypaliło ale tester stwierdził ze przypalił się listek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ChinQuan napisał:

@Scatman no ale top max to stymulator kwitnienia wiec bez sensu ? myslalem ze organicznymi nawozami ciezko popalic 

Jeblem cała dawkę ale tak jak mówię szybko zrobiłem flusha i podziałało. Na dzień dzisiejszy ona ma 48 dni i tylko raz podlalem tym nawozem a dalej lecę na czystej wodzie 

Zamierzam potrzymać ja do 90-100dni życia. Chce żeby trichomy były mleczne bo nie przepadam za kanapowa faza 

A dziwi mnie to ze wcale nie pachnie mi w pokoju ? jade bez żadnych filtrów i nic nie czuć 

Teraz po tym flushu zamierzam ja przesuszyc tak z 5 dni nie będę podlewał niczym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ChinQuan napisał:

@Scatman mi sie wydaje ze taki urok automatow nie nie czuc och zbyt intensywnie. Moja tez nie pachniała jakos bardzo intensywnie ma to tez swoje plusy ? 

Dla mnie spoko bo nie mieszkam sam i lepiej żeby nikt o tym nie wiedział prócz mnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ChinQuan napisał:

@Scatman to tak na przypale trochę xD 

Do mnie do pokoju nikt nie wchodzi poza tym jak wejdziesz to nie zobaczysz tako boxa odrazu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 01/03/2020 o 20:32, Bimbrownik napisał:

@doominik Też tak myślę, że to są przeliczenia uprawy w odpowiednich warunkach na 1m2 odpowiedniej ilości roślin i tak obliczają średni g/w

siema. 
szybka fotka do kontroli. Wszystko ok? Pozdro ?

B091AA6F-ADC1-4B9E-836B-6DAFC2F61028.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Andi napisał:

niby tak tylko uważaj z tymi liśćmi one aż błyszczą od tych pierwiastków @Scatman

Nic nie daje już prócz wody. 

Teraz przesuszam ziemie i leje litr wody 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blooma powinieneś tylko lac. Teraz czytam ze cos zjebales. Masz jakis phmetr? Mierzysz ph wody i gleby? To juz zdecydowanie czas na blooma ale skad masz takie ciemne liscie caly czas? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Kalafior napisał:

Blooma powinieneś tylko lac. Teraz czytam ze cos zjebales. Masz jakis phmetr? Mierzysz ph wody i gleby? To juz zdecydowanie czas na blooma ale skad masz takie ciemne liscie caly czas? 

Nie mam phmetru. Mam pH- i pH+ od plagrona może tym podlać? 

Edytowane przez Scatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...