Skocz do zawartości
Scatman

1x Blue berry indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, doominik napisał:

@Scatman wygląda ok. Daj jej na razie spokój i tylko woda na razie jak masz jakąś przyzwoitą ziemię. Kolor ma ładny i światło chyba tez masz dobre bo nie wyciąga się w ogóle. 

Ziemia plagrona.

Światło też jest dobre kupione od gościa co robi panele LED. Jak będę kupował boxa większego to zamierzam kupić 60w lampę LED od niego. Liczę się z wydatkami szczególnie z prądem więc ledy dla mnie to jest podstawa

Jak narazie ten box mi starcza ale zamierzam dorobić jakieś doniczki tak żeby mi w 2 panienki weszły ? 

Edytowane przez Scatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam szybkie pytanie. Dzisiaj jest 28 dzień życia panienki. Pytanie mam następujące lać już jej jakieś nawozy czy nie ? Zaraz wrzucę fotkę więc bym ładnie prosił o doradzenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak mi się wydaje że ma maksymalnie 15cm po tym lst. No chyba że tak ma być. Łodyga ogólnie jest gruba jak widziałem taka fajna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W następnym grow zakupie siatkę do boxa widziałem u ludzi te siateczki myślę że wtedy po równo każdy z liści by dostał światła. jak myślisz dobry pomysł ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja po lst ma ok 30 cm wysokosci. Mam cfl 200w w boxie 50x50 i lampa jest ok 40cm od szczytów. Kiedy jest nizej to liscie zawijaja sie do gory. Ty masz ledy wiec mniej ciepła. Ustawilbym ja na ok 20 cm od szczytu i obserwowal reakcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Tester napisał:

nie wiem na jakiej wysokości masz tą lampę ustawioną 

Ustawiona jest bardzo blisko lampy. Ok 10-15 cm od szczytu. Dzisiaj chyba postawie niżej chociaż już wątpię że urośnie i zostanie karłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Scatman

Godzinę temu, Scatman napisał:

Ustawiona jest bardzo blisko lampy. Ok 10-15 cm od szczytu. Dzisiaj chyba postawie niżej chociaż już wątpię że urośnie i zostanie karłem 

to daj lampę z 10 cm wyżej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Tester napisał:

@Scatman

to daj lampę z 10 cm wyżej 

Ok dałem ok 10 cm wyżej. Jak myślisz jeszcze w górę pójdzie czy już za późno ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzisiaj jest już 31 dzień . 

Panna zaczyna kwitnąć 

Dawać nawozy czy dalej sama wodą podlewać ?

Jeśli podlewać to jakim nawozem ? Mam 3 pack od biobizz. 

Znalazlem kawałek fajnego rozciągającego się sznurka więc trochę lst przerobiłem.

Ta panna wygląda tak jak jakieś gówno według mnie czy wszystko gra i buczy z nią ? Myślę że za wvzesnie te lst zrobiłem i za blisko była lampa ustawiona. Podniosłem lampę wyżej jakiś czas temu i czekam aż jeszcze troszkę podrośnie 

 

0F9A3BF5-A439-40EF-8169-E4FC0A683DFC.jpeg

Dodam zdjęcie jeszcze bez lampy żeby wszystko było ładnie widać 

164BA1A9-1A1F-4929-AAF9-32264EC0E467.jpeg

Edytowane przez Scatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...