Jump to content
Scatman

1x Blue berry indoor

Recommended Posts

Siema 馃檪
Niestety nasiono z White Widow zgni艂o. Trudno.聽
Posadzi艂em wi臋c Blueberry automat

Ziemia plagron growmix

Jutro przychodzi mi paczka w kt贸rej kupi艂em 3pack od biobizz i zam贸wi艂em jeszcze nowy wentylator 馃榿

Lampa LED 25w ( nied艂ugo kupie kolejn膮 taka sama)聽

Box 30x30x60

Zaczynamy 1 dzie艅 jeszcze skorupka nie odpad艂a 馃榿

0F40E7AC-A8A8-4A64-8DE4-3A5E33CF7620.jpeg

2 dzie艅 ju偶 wysz艂o z ziemi 馃榿 wjecha艂a paczka a w niej to co na zdj臋ciu + wentylator ale jest za g艂o艣ny wi臋c pomy艣l臋 raczej o komputerowych聽

M艂ynek dosta艂em gratis聽

5081A314-00CA-4415-A6F4-DB9F1BE0ED14.jpeg

30F756CB-7ECB-48D7-832B-B53C19335BC7.jpeg

Edited by Scatman

Ma艂e zmiany

Za艂o偶y艂em wiatrak komputerowy odprowadzaj膮cy powietrze na zewn膮trz i mieszaj膮cy . Niestety nie mog臋 ich 2 pod艂膮czy膰 jednym zasilaczem bo mniejszy wiatrak (odprowadzaj膮cy jest bardzo g艂o艣ny) tak wiec odprowadzaj膮cy 5v a mieszak do starej 艂adowarki po laptopie. Ten co kupi艂em jest za g艂o艣ny niestety ale co艣 z nim sobie pokombinuje albo przyda si臋 w przysz艂o艣ci 馃榿

Dzie艅 7聽

Siema wszystkim 馃榿 ro艣linka ma ju偶 r贸wno tydzie艅 czasu. Nic si臋 wielkiego nie zmieni艂o pr贸cz tego 偶e ro艣nie narazie spok贸j 馃榿 . B臋d臋 dodawa膰 co tydzie艅 zdj臋cie. Naswietlam 18/6 oraz dokupi艂em jeszcze wy艂膮cznik czasowy. Przed chwil膮 podla艂em ro艣link臋 i dosypalem troch臋 ziemi. Mam jeszcze jedno pytanko te nawozy od biobizz 3-pack to kiedy si臋 leje ? Bo nie wiem jak z tego korzysta膰 zbytnio 馃槙 Pozdro dla wszystkich 馃榿馃榿馃榿

760CB16C-9506-4302-8E7E-2B0CC8CE46F7.jpeg

@Scatman nawozy na razie odpu艣膰. W ziemi jest sporo dobrego, a ta ro艣linka przez pierwsze 3 tygodnie za wiele nie potrzebuje. Jak zacznie szybciej rosn膮膰 to mieszasz w odpowiedniej proporcji na dany etap (najlepiej nie wi臋cej ni偶 po艂owe tego co na butelkach).聽

3 dzie艅 oraz 6 dzie艅.聽

Co艣 opad艂a. Mia艂a troche za zimno przez kilka godzin (18.5 st.) bez 艣wiat艂a.聽 Mam nadzieje 偶e od偶yje.聽

3 dzie艅.jpg

20200121_200312.jpg

1 minut臋 temu, Kalafior napisa艂:

@Scatman ktory to dzie艅?

Dzisiaj ju偶 9聽

Mam wra偶enie 偶e jest troszk臋 wi臋ksza jak otworzy艂em boxa z 5 minut temu. Albo moje wydziwienia 馃槃

Edited by Scatman