Skocz do zawartości
Scatman

1x Blue berry indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewny liście chyba trochę się poprawiły. W takim razie lecimy dalej dla pewności jeszcze jeden flush po południu. Po 18h naświetlania wyłączam lampy i lecę do pracy. Milego dnia wszystkim ?

2D9089D6-A3B5-4765-8148-9FD2E1157346.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paru dniach od flusha wyglada tak. Nie zauważyłem żeby coś strasznego się stało ale niech ktoś doświadczony oceni. Pozdro 

7D588766-D36A-49B7-BBC5-DB53A7974892.jpeg

201DFB89-8D33-410C-A719-22DB5E8B86A3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tester napisał:

@Scatman no wygląda dobrze tylko dużo musi mieć azotu a już jej aż tak nie potrzeba 

Czyli dalej sama woda bez niczego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No elegancko owocnych zbiorow;) a tak swoja droga co to masz za led?? jakis link cena?

Edytowane przez ChinQuan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ChinQuan napisał:

No elegancko owocnych zbiorow;) a tak swoja droga co to masz za led?? jakis link cena?

Ledam.pl

gosc robi panele sam i sprzedaje w atrakcyjnej cenie. Ja mam panel 25 watt

C1437BE0-353C-4225-9681-B5CBBDA8F837.png

Ten panel 108 zł + przesyłka mnie kosztował ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde na 25w to calkiem spoko to daje ze roslinki sie nie wyciagaja.  Ja mam jaki kingbo i 1 uprawa calkiem spoko na tym poszla. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ChinQuan napisał:

kurde na 25w to calkiem spoko to daje ze roslinki sie nie wyciagaja.  Ja mam jaki kingbo i 1 uprawa calkiem spoko na tym poszla. 

Ilu watowy? Tu jest o tyle spoko ze gościu ma tez inne panele 35watowe podajrze i 60. Będę się czaic na ten 35 watowy przy zmianie boxa na większy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Scatman moj jest 300w ( https://www.amazon.co.uk/dp/B07DC9WZ8W/ref=twister_B07F9QPK6B?_encoding=UTF8&psc=1 ) ten dokladnie. Realny pobor pradu z gniazdka 100w tylko taki problem mam ze ostatnio mi spadł i 4 ledy nie swieca nie wiem czy to sie jakos na nim nie odbije. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ChinQuan napisał:

@Scatman moj jest 300w ( https://www.amazon.co.uk/dp/B07DC9WZ8W/ref=twister_B07F9QPK6B?_encoding=UTF8&psc=1 ) ten dokladnie. Realny pobor pradu z gniazdka 100w tylko taki problem mam ze ostatnio mi spadł i 4 ledy nie swieca nie wiem czy to sie jakos na nim nie odbije. 

fajny sprzęt nie drogi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Scatman no tylko ciekawe ile jest wart opis wyglada calkiem ciekawie. Poprzednia moja uprawa pod nim mialem 35g z automata wiec dla mnie wynik zadowalajacy. 

U mnie 100w pobor z gniazdka u Ciebie 25 a roslinka nie narzeka cena tez sporo nizsza wiec zrobiles calkiem spoko inwestycje ;D powodzonka w uprawie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan 0,35g/W to słaby wynik bym powiedział. Oczywiście na plon ma wpływ sporo innych czynników, ale z tego co widzę, to tak ostatnio ocenia się wydajność/jakość światła. Na na kombinacji paneli marsa i lampy cmh uzyskałem 1,1g/W, a widzę, że growerzy przekraczają bez większych problemów 1,5g/W przy porządnych LED'ach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampe mogę zawsze wymienić i przy większym boxie napewno wymienię. Bez przesady to tylko jedna roślinka a nie pare wiec myśle ze będzie dobrze ? miałem ogólnie jeszcze w planach do boxa 35 watowy panel wrzucić to razem bym miał 60w wiec myśle ze to bardzo sporo jak na mikro boxa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik Myślę, że przy jednym krzaku to trudno wykorzystać całe światło. inaczej to wygląda na większej powierzchni i większej liczbie roślin. Moje pierwsze rośliny-auto vertigo-dały mi średnio 125g z krzaka przy 4 krzakach na m2 i 460W poboru na oświetlenie. Cała ta powierzchnia była wypełniona aż nadto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja 1 pani która rosła na tym panelu. 60 day grapefruit przez moja głupotę popalona pk i nie trenowana ale 5g mi wyszło na oko

005C0B77-A255-4C8B-9AED-70ADE8E97B26.jpeg

1ACACD3B-AFF3-4D7E-AA35-2533623A9D76.jpeg

Teraz moja po trenowaniu poszła na boki a nie a górę i oświetla mi praktycznie wszystkie topki które się tworzą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Scatman @doominik @Bimbrownik dla mnie to bez sensu obliczanie g/w czy cos.. mi wyszlo 35g i mysle ze na automat to naprawde spoko niby g/w malo ale jakby ktos posadzil 5 roslin i z kazdej wyjdzie mu lipnie po 10-15 g to stosunek wydajnosci lampy teoretycznie lepszy a jakosc roslinek i samego suszu pewnie gorsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ChinQuan napisał:

@Scatman @doominik @Bimbrownik dla mnie to bez sensu obliczanie g/w czy cos.. mi wyszlo 35g i mysle ze na automat to naprawde spoko niby g/w malo ale jakby ktos posadzil 5 roslin i z kazdej wyjdzie mu lipnie po 10-15 g to stosunek wydajnosci lampy teoretycznie lepszy a jakosc roslinek i samego suszu pewnie gorsza

Dlatego się tym nie sugerowałem przy kupnie lampy tylko jakością i ceną

Na forum o podobnych tematach właśnie była polecana ta lampa i ja osobiście jestem zadowolony.

Mam jeszcze cfl 200 watowa myślałem ze się do boxa zmieści a tu przykra niespodzianka ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...