Jump to content
Scatman

1x Blue berry indoor

Recommended Posts

1 minutę temu, Tester napisał:

@Scatman chyba że z pół dawki zalecanej jak cię korcą nawozy 

Korcic mnie nie korca tylko tak się zastanawiam bo to już miesiąc czasu ma a nic nie lalem prócz wody przegotowanej. Niektóre liście mają żółte końcówki (nie wszystkie) dlatego wolę spytać 

Poza tym niewiem nawet którego użyć 1 nawozu bo w tym starter packu są 3 nawozy. Można je mieszać ?

Edited by Scatman

1 minutę temu, Tester napisał:

@Scatman można, po roślinie nie widać niedoborów 

W takim razie poczekam jeszcze aż niedobory zaczną się pokazywać żeby nie popalić jej. A ogólnie ok wygląda? 

te liście z żółtymi końcówkami prawdopodobnie będą usychać, z nawozami trzeba uważać jak roślina ma ładne liście ciemne to znaczy że tam w ziemi na pewno jest azot i pewnie inne substancje, ważne żeby nie przedobrzyć 

Dobra ziemia to dobra ziemia. Ja mam Lightmix od Plargonu i po prawie 5 tyg lania samej wody dziś obrywałem od dołu kilka liści wielkich jak dłoń bo zasłaniały. Jeden wielki busz tylko bez treningu.

Edited by Bimbrownik

12 minut temu, Bimbrownik napisał:

Dobra ziemia to dobra ziemia. Ja mam Lightmix od Plargonu i po prawie 5 tyg lania samej wody dziś obrywałem od dołu kilka liści wielkich jak dłoń bo zasłaniały. Jeden wielki busz tylko bez treningu.

To u mnie jest identycznie pod roslina duze liscie ktore zolkna powoli

Ogólnie to patrząc na wcześniejsza fotorelacje to ta wyglada tysiąc razy lepiej w wieku 38 dni niż tamta panna w wieku 2 miesięcy 😂