Jump to content
Dominika3

Auto Devil XXL - Box 60x60x140 - Panel LED 240W

Recommended Posts

Troszkę mnie nie było bo czekałam na ostateczny rezultat i mogę powiedzieć że jestem już zadowolona 🙂 Wczoraj w końcu przetestowałam sprzęcik i muszę przyznać że smak jak i zapach o wiele bardziej się poprawił, nie czuć już nic sianowatego jak to miało miejsce na samym początku curringu 😉 Mieliście rację że w niektórych przypadkach potrzeba troszkę więcej cierpliwości i czasu niż zwykle by palonko doszło do siebie 😉

Także fotorelację uważam za zakończoną sukcesem którego oczywiście nie osiągnęłabym bez waszej wiedzy jak i pomocy której nigdy nikt z Was mi jej nie szczędził za co bardzo chciałabym Wam podziękować @Tester @CheMsKuN @wielkitopek @Wiesiu @Andi @Golden Boy @ChinQuan @Filozof @Mr.Squn 😘 - jeśli kogoś nie wymieniłam to przepraszam ale tylko tyle osób zdążyłam zapamiętać z mojej fotorelacji 🙂 i oczywiście chciałabym zaznaczyć że po nowym roku wracam z nowym ogródkiem 😉

A z okazji zbliżających się świąt chciałabym Wam wszystkim moi kochani życzyć Wszystkiego co najlepsze, przede wszystkim zdrówka, szczęścia które w życiu jest równie ważne jak zdrowie, spełnienia najskrytszych marzeń, nieustannej pogody ducha jak i nie znikającego uśmiechu z twarzy, cudownie spędzonych świąt w gronie najbliższych, no i oczywiście mega plonów z każdej uprawy 😁, a zbliżający się nowy 2020 rok niech pozbawiony będzie przykrości i składa się tylko z sukcesów i szczęśliwych chwil 😘🎅🎄🎆

Wesołych Świąt 🎅🎄 i szczęśliwego nowego roku kochani 🎆🎇🎊🍾😍

comment_xnFMu7RK31OEoC0HCE4CLD37Vq9VOhjE.jpg.b5c562b0c4213bfdb5fd784d3f92fefe.jpg

Dziękuję i wzajemnie ❤️

Oczywiście mam nadzieję, że wrócisz bez wahania z jeszcze większym zapałem i potencjałem pracy jak do tej pory 🙂