Skocz do zawartości
Dominika3

Auto Devil XXL - Box 60x60x140 - Panel LED 240W

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z doswiadczenia wiem ze przy nizszej wilgotnosci kwiaty bardziej sie lepia, wytwarzaja wiecej zywicy. No i dodatkowo trzymajac nizej wilgotnosc powietrza zapobiegasz plesni.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czyli ogólnie tak jak już wyczytałam wcześniej że mniejsza wilgotność wpływa ogólnie na większe ilości żywicy na topach jak i wpływa na zapobieganie przed ewentualną pleśnią, ale nigdzie właśnie nie było konkretnego potwierdzonego info o tym by miałoby to wpływać również na szybsze puchnięcie dlatego też wolałam zapytać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN  @Tester Kurde jestem w kropce i nie wiem co zrobić... Jakieś pół godziny temu dowiedziałam się że przyjeżdżają do mnie rodzice 20 listopada i zostaną u mnie  trochę czasu (prawdopodobnie do samych świąt jak to miało miejsce 2 lata temu) i nie wiem co zrobić z koleżankami ? Nie mam gdzie umieścić growboxa - piwnica odpada bo tam kompletnie nie ma miejsca no i w dodatku ze względu na dość słyszalna wentylację nie chciałabym go tam umieszczać bo wiadomo że mógłby się ktoś doczepić o ciągły hałas itp a w mieszkaniu nie mam gdzie bo wolny pokój w którym aktualnie jest box będzie potrzebny dla rodziców. Macie może jakieś pomysły? Tylko proszę nie piszcie że jedyną opcją to je wyrzucić bo chyba prędzej serce by mi pękło niż bym to zrobiła ?

Edytowane przez Dominika3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile ona już ma ? może ścinki się już doczeka ,też musiałem na parę chwil złożyć boxa akurat mnie się fartnelo ze doszły do końca .Z młodszymi na pewno będzie problem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chuj bombki strzelił, choinki nie będzie. Masz dwa wyjscia, albo nie chowasz sie z uprawa przed rodzicami i na luzie doprowadzasz grow do konca, albo krzaki wywalasz do kosza i nie masz przypalu z rodzicami.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN Nie mogę nie chować się przed rodzicami bo co do tego tematu nie są kompletnie tolerancyjni - mama może by jeszcze to jakoś zrozumiała jakbym z nią pogadała ale z ojcem nie da rady, za raz by pisał sobie najgorsze i najciemniejsze scenariusze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w piwnicy jest bardzo duża wilgoć i bez wentylacji na pewno by się to dobrze nie zakończyło, a wentylacji nie mogę tam odpalić bo będzie to słychać no i ktoś się może doczepić i narobić bigosu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...