Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Frozen Black Cherry, 2x Zoomiez - Anesia seeds. 37 % THC.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy
Napisano (edytowane)

Kolejna uprawa z pestkami od Anesia seeds.  Do tego wchodzi panel The Jackson Nemezis 150 W.  

Miały być posadzone 2 sztuki, ale pośpieszyłem się z kiełkowaniem kolejnej pestki, bo myślałem, że nie wykiełkuje, więc będą w sumie 3 sztuki. 

Jedną z roślin posadzę w kokosie. Wega planuje na 3 tygodnie.  

Z tego, co deklaruje producent  Frozen Black Cherry może osiągać poziom 37 % THC, a ZOOMIEZ - 32 % THC. 

Frozen Black Cherry wyszła z ziemi 23 marca. 

Dwie pestki ZOOMIEZ wyszły 26 marca. 

ZACZYNAMY ZABAWĘ !!! 

 

1.JPG

1 dzień.JPG

2.JPG

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WymiataczMega Panel led ma regulacje mocy. Jak chodzi o odmiany to jeszcze tak mocnych odmian nie sadziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócił 🤴🏽 niech żyje 🤴🏽 ,nowa lampa myślę że będzie grubo,zamówiony karton 🍿,więc zasiadam wygodnie i obserwuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy
Napisano (edytowane)

@Kamehameha Niech żyje król, masz racje, co do kartonów to nie wnikam, co to za karton zamówiłeś, ale to, że cieszysz się z powrotu zielonego króla to ci policzę, jako słuszne podejście do sprawy, bo jak nie ma tu króla to poddanym bieda zagląda w oczy, bo nieurodzaj i plaga wkradają się do plantacji, i jak zerkniesz na takiego @Grzechoczący Grzechotnik to biednie mu rodzi i biednie chłop zbiera bez Króla. :D

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Green Lands, a weź mi przypomnij ile cm nad roślinami trzymasz 60w Ledama w czasie wega, a bardziej z jego początku(1-2tyg). Aktualnie mam 30 cm, i myślę, że jest ok.
Dodatkowo czy kojarzysz, jak nazywają się naturalni wrogowie zmiemiórek, co pałaszują im larwy? Kurwa, pare dni i już 4 dorosłe się złapały na lepa. Coś czuję, że będę miał z nimi jazdę jak się wilgotniej zrobi -.-. Tym razem chciałem je zaatakować przeciwciałami, a nie kurkumą i curry, lepami, ziemią okrzemkową, czy olejkem Neem... xd Działam na biotabsie, więc chyba naturalne "przeciwciała" nie powinny mi wpłynąć na uprawę, a coś mi się obiło o uszy dawno temu w tym temacie, że działa,  może kojarzysz?
 P.S: Wybacz za zaśmietke tematu.
obraz_2024-03-29_032522828.thumb.png.733216475491cc2708f017ab75f62e92.png

Edytowane przez MiraiiNikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@MiraiiNikki Ja zaczynam od około 35 cm od roślin, a potem w miarę rozwoju sadzonek zmniejszam odległość.  Na ziemiórkę stosowałem z sukcesem olejek Neem, jest naturalnego pochodzenia i żółte lepy na muchy. Ktoś jednak kiedyś pisał, że Mikoryza eliminuje problem robactwa w ziemi. Jak mowa o naturalnym wrogu ziemiórki to nicienie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy chyba nie masz urazy za wpis?Ale szczerze to czekałem na twój powrót,bo podpatrzeć jak prowadzisz roślinki to sama przyjemność i nauka on-line 😄 (bez schlebiania).

P.S.

A karton to popcornu,bo uważam że ta uprawa na tych pestkach będzie ciekawie intrygująca i mocna💪💪💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy
Napisano (edytowane)

@KamehamehaZiomku, co ja mogę mieć do twojego komentarza? Jest git, jak z kartonem chodzi o popcorn. Szkoda, że dorośli ludzie nie mogą się wymienić plonem w normalny i legalny sposób, a w czym nie chodzi o nic złego, bo nie są złem konopie indyjskie, jak nie jest złem chmiel, z jakiego produkowane jest piwo i samo piwo też nie jest złe, jak i marihuana, a to czy coś jest złe czy dobre o tym decyduje użycie i skutek, jaki użycie danej substancji przynosi, gdyby w większości przypadków spożycie marihuany kończyło się gorszym skutkiem od picia alkoholu, to należy jej zakazać, ale jeśli alkohol wśród ludzi nierozsądnie go stosujących przynosi szybciej żniwo śmiertelne, to wpierw należałoby zakazać picia mocnego alkoholu, czyli wprowadzić, jak dawniej w Stanach prohibicje, a potem dopiero zakazać palenia marihuany, jaka jest mniej szkodliwa, jak mowa o poziomie uzależnienia i ewentualnych skutkach zdrowotnych. Ze względów zdrowotnych najlepiej przyjmować marihuanę przez waporyzator, bo nie ma to związku z substancjami smolistymi, jakie są rakotwórcze, a które wytwarzają się w czasie spalania materiału. Oczywiście wszystko w nadmiarze szkodzi, więc nadużywanie zioła nie jest dobre, bo nie jest to obojętne dla zdrowia. Trzeba znać umiar i mieć kontrolę, wtedy ma to sens.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28/03/2024 o 22:30, Zielone krainy napisał:

@Kamehameha Niech żyje król, masz racje, co do kartonów to nie wnikam, co to za karton zamówiłeś, ale to, że cieszysz się z powrotu zielonego króla to ci policzę, jako słuszne podejście do sprawy, bo jak nie ma tu króla to poddanym bieda zagląda w oczy, bo nieurodzaj i plaga wkradają się do plantacji, i jak zerkniesz na takiego @Grzechoczący Grzechotnik to biednie mu rodzi i biednie chłop zbiera bez Króla. :D

Zawsze biednie zbierałem, raz out mi wyszedł, ale jak facet biorę na klatę i pisze wprost. Nie znikam jak pizda. Królu kłamstwa, swoich teorii i megalomani. Baw sie dobrze swoimi grabkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Grzechoczący Grzechotnik Za to masz grzybków na tych plonach pięć miliardów osiemset dwa miliony trzysta dwadzieścia pięć tysięcy.  Nie król kłamstwa, ale zieleni,  wielki władca zielonych krain , co to zawsze rodzą obficie swemu władcy, by trwał w wielkim dostatku. Ja tutaj nie mieszkam, więc jak zniknę to myślę, że nie trzeba tego sprowadzać do ucieczki z domu, ale zwyczajnej nieobecności, gdy nie była ona wskazana. Grabek nie mam, ale ty uprawiać nie umiesz to mi wypożyczysz swój sprzęt, to ci jakiegoś topa rzucę, abyś wreszcie zaznał, co to znaczy zioło, a nie jakaś polna trawa. Trzymaj się i zaglądaj, abyś mógł podziwiać króla w  akcji. Pozdro. 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy stary musiałeś mnie oznaczyć żebym zajrzał 🤦‍♂️ chłopcze, dzieciątko... Baw się dobrze. 

Liczyć potrafię, gdyby mi na plus nie wychodziło przeszedłbym na inny system, ale o co innego tu biega. Nie zaczaisz, bo nie chcesz 🙂 

Ostatni post w tym wątku. Liczą się wyświetlenia, konia bicie przez userow. Ja w to nie wchodzę. Połóż się na ziemi, złap swojego jedynego mineralnego grzybka, dotknij i... wytrysk. Wystrzel i złap ustami. Już dziecinna odp zripostuje. Ja się tak nie bawię bo za dużo ich mam😂 

3-4tydz flo. Oznacz mnie jak będą twoje frozeny wtedy. Obejrzymy 

IMG_20240323_222256.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy
Napisano (edytowane)

@Grzechoczący Grzechotnik Znowu z tego nic nie będzie, małe topki, jak kasztanki,  ale jak nie ma umiejętności, a uprawa to czarna magia to tak wychodzi, jak wychodzi, ale potem opowiesz sobie bajkę o mnóstwie trichomków u siebie i pocieszysz się, że choć plon mały to masz rekompensatę w postaci urojeń, jakie sobie wytworzysz w głowie.  Tak czy siak zabawa jest fajna, ja mam z tobą ubaw i tylko dlatego cię oznaczam, by się trochę podroczyć, więc wpadaj, bo cię serio lubię, a twoja uprawa pomaga mi docenić moją własną, bo jak sobie porównuje to chłopie, jak ty byś się wziął za uprawę roli, jako rolnik to byś z głodu razem z rodzinom umarł, dobrze że poszedłeś inną drogą dla dobra swojej rodziny i siebie. 😄 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Grzechoczący Grzechotnik co jak co ale grzechotnik ma wiedzę bo pomógł i moim topą nic nie brakowało. A to czemu u niego jest jak jest to huj wie. W tych małych topkach też pewnie jakaś magia jest wiem bo paliłem takie.

@Zielone krainy ty też masz wiedzę bo potrafiłeś ciekawe ciekawostki powiedzieć na które nikt nie znał odpowiedzi u ciebie to widać bo idziesz po ilość.

Zostało zapalić fajkę pokoju i się rozejść. 

Grzechotnik dużo eksperymentuję ale ta wiedza napewno komuś się przyda. No a ty stawiasz na efektywność i wydajność. 

Jak się chcecie kłócić to huj mi do tego ale na forum oboje coś wnosicie.

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Growerseed Ja się z nim nie kłócę, ale droczę się dla zabawy, a tak normalnie to go, jako człowieka szanuje i nic przeciwko niemu nie mam. Dla mnie to forum to głównie przygoda z uprawą i zabawa, nie traktuje tego śmiertelnie poważnie, więc pozwalam sobie na pisanie treści o charakterze humorystycznym. Życzę grzechotce obfitych plonów i mnóstwa grzybków na topach. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...