Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Boczelli napisał:

@Leniwiec a one nie sa pogryzione?

Jesli o niedobory chodzi to wyglada na poczatek braku Ca lub K

Pogryzione ? Chyba nie. Nie widać żadnych szkodników. ZObacz końcówki liści jakie mają. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Azot to wiem że mają dużo 🙂 A dawałem im co drugie podlanie biobiza top max, bio grow, bio bloom, vitaminy hesi, melase i fishmix . To chyba trzeba im zapodać podwójną dawkę biobloom i calmag. Ewentualnie pk 13-14 dawkę. 

Edytowane przez Leniwiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kogoś to interesowało lub będzie miał podobny problem to jest to najprawdopodobniej niedobór wapnia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie? Popałiłem ja lekko azotem msc temu. Dodam , że jedna strona krzaka robi się jaśniejsza. Teraz leję 2ml/l bio blooma co 3 podlanie 

20240605_165401.jpg

20240605_165419.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lady Green Chyba miesiąc wtedy miała, i lałem jakoś po 1ml/ bio blooma i 2ml/l bio grow. Nie pokazywała jakiegoś deficytu wtedy a mimo to lałem nawóz. Mój błąd bo to pierwsza moja roślina, ziemia uniwersalna. Stwierdzi ktoś za ile mniej więcej ścinka po tym zdj? Roślina ma 60 parę dni. Jutro będę miał lupe x60

 

20240611_113615.jpg

Edytowane przez Ctrl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ctrl raczej jej wtedy takimi ilościami nie popaliłeś, tym bardziej ze ziemia uniwersalna. 

Do ścinki jeszcze brakuje kilka tygodni, ona dopiero chyba puchnąć zaczyna. 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...