Jump to content

Leniwiec

Members
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutral

About Leniwiec

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Robisz jak na obrazku. Robiłem tak i jest git. Kiedyś nawet suszyłem w pudełku po butach. Zrobiłem kilkanaście dziurek w nim. Wrzuciłem do boxa z uprawą i sobie leżało między doniczkami. Wyschło wydaje mi się lepiej jak ten w pudełku połączony z boksem jak na Twoim obrazku. Zreszta ja zawsze się boje że przesuszę i ściągam zawsze za wcześnie, a później dosuszam w torebkach papierowych
 2. Medycznej marihuany to chyba się nie pali tylko Wapuje.
 3. Jak będziesz go łamał to nie zaraz po podlaniu i nie jak będzie sucho w doniczce. Zgniataj najpierw łodygę w miejscu złamania. Ja np. nawijam sobie taśmę izolacyjną na kombinerki i delikatnie ściskam łodygę w dwóch miejscach. Chyba najlepiej między piętrami albo zaraz za piętrem.
 4. Co to za osuszacz masz konkretnie ? kondensacyjny czy adsorpcyjny ? Bo coś czuje że u mnie bez się nie obejdzie i muszę się za czymś zacząć rozglądać. EDIT: Ok już znalazłem kilka stron wcześniej model. Kurde trochę droga impreza. To kondensacyjny czy adsorpcyjny ?
 5. @Adi_ejol Ja przy drugim oprysku wyłączony mialem mieszak i myśle że to je przypaliło. Lampa była 30 cm
 6. 0,5ml/0,5 l wody. Odstęp czasowy to kilka dni 3-4 może i 5
 7. A ja dalej nie wierzę ze to niedobory.Obstawiam bardzie problem po oprysku BomBomSpray. Wczoraj opryskałem jak lampa zgasła CalMag-iem. Zaraz je podleje po 0,7 wody i dojebie im calmag 1,5ml/L i resztę tablicy Mendelejewa. Nie wiziałem w życiu żeby w 10h wyjebało tak niedobory.
 8. Odchodzi bo jak łapię za ranty żeby zobaczyć czy lekka to się plastik rozłazi. Gdzieś czytałem że tamten wapń i magnez jest praktycznie nieprzyswajalny przez rośliny. Na którymś forum to na pewno. Nie chce mi się tego szukać. Zaczyna mnie to rozluźniać już bo ile ludzi tyle wniosków, pomysłów i teorii. Jak można lać tylko po brzegach ? Przecież jak wleje wodę nawet 250ml to się rozleje po całej powierzchni. Trzeba by ziemie uklepywać w stożek.
 9. @nolifesy jak najwyższa na jaką możesz sobie pozwolić
 10. Karmić zamierzałem tak jak poprzednie. Czyli w większości BioBizz, mam też innych specyfików trochę np. od Cana, ale powiedzmy że głównie biobiz i zamierzałem je zaczynać powoli karmić tylko nie zdążyłem 🙂 Co znaczy ściągnięta ziemia ? RO stosuję dlatego bo mam strasznie twardą wodę w kranie. Tak mają tak jak piszesz prawie z zerowym EC i wiem ile im leje pożywki z czystej ciekawości no i wiem jakie mam PH i nie muszę go zbijać z 7,3. Bo zaraz będzie że jak używam organiki to nie muszę sprawdzać EC
 11. Możesz mnie uświadomić będę wiedział. W poprzednim też używałem i było wszystko ok.
 12. @WymiataczMega Nie musi, ale ja nie pytam o to. Niedobory według Ciebie czego na pierwszym zdjęciu i czwartym ?
×
×
 • Create New...