Skocz do zawartości
WBB

400W HPS, 80x80x160, Zestaw Plagrona mineralny - it's not organic but don't panic

Rekomendowane odpowiedzi

@vego1989 no jak powiedziała, że taki duży foliak to aż westchnąłem Hmmmmm... chyba wiedziała o czym pomyślałem 🙂

No dział WARZYWNIAK przydał by się chyba. Ja już przejąłem donice z 2 borówkami bo też im pokażę jak się to hoduje. Ale na razie zimują przy oknie bo nikt mi nie chce wskazać miejsca gdzie je wsadzić a potrzebuję placu docelowo na 4-6 sztuk 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ja mam chyba 2x3m i 1.9m wysoka w najwyzszym punkcie i  jest nisko aby caly sezon rosly w niej pomidory albo ja nie umiem ich prowadzic🤣 powierzchniowo tez nie ma szalu ale da sie pomiescic troche wazyw i kilka krzakow weeda😂 foliaka mialem troche wiekszego ale pierwszy szkwal i polecial z wiatrem🙈

@WBB jak dobrze je rozmiescisz to prawie ich nie widac🤣🤣

Screenshot_20240305_113242.jpg

Screenshot_20240305_113321.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@vego1989 tak wlasnie bylo😅😂 roslo to i roslo i konca nie bylo😂

@Lady Green u mnie siedza w lightmix. Kilka dni temu pokazaly pierwsze listki i na ta chwile wszystko jest ok. Jednak te, ktore stoja w malym boxie i maja wiecej swiatla rosna duuuuzo szybciej. Sa w woreczku bo mialem taki maly set do startu pomidorow ale wywalilem oryginalna ziemie i wsypalem lightmix plagron 

Screenshot_20240305-164448_Gallery.jpg

Screenshot_20240305-164459_Gallery.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@moonka dziękuję pięknie za odpowiedź. W takim razie dzis lub jutro musze zacząć działać. Takie mini doniczki kwadratowe jak u Ciebie stoją pomiędzy dużymi będą wystarczające na 2 miesiące? Obawiam się właśnie ze w namiocie wzrost tych sadzonek pójdzie szybciej niz na parapecie... 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green nie mam pojecia ale wiele zalezy od tego ile czasu beda w boxie. U mnie troche podrosna i najwyzej trafia na "parapet" jesli neda za duze do boxa a na zewnatrz bedzie jeszcze zimno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe po 3 tygodniach już są bardzo ładnie ukorzenione po 2 miesiącach będą miały już ciasno może w 1l lepiej niż takie 300ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green ja tez startuje warzywa w light mixie. Te male doniczki sa na max miesiac, ale zawsze mozna pozniej przesadzic najlepsze sztuki do większych na kolejny miesiac

@moonka na pomidorach tez spokojnie mozesz robic lst, topping czy co tam ci sie zamarzy jak sa za wysokie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli tak wiem o tym ale mi i tak w pewnym momencie braklo na nie miejsca. Byl moment, ze juz nikt nie mogl patrzec na pomidory i rozdawalem je znajomym zeby tylko sie ich pozbyc. W tym roku pojde bardziej w koktajlowe bo jakos szybciej schodza a i syn na przy nich radoche gdy moze pozrywac troche kolorowych kuleczek🙃 przedzierajac sie przez konopny las🤣🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka ja tez mialem od groma to tez rozdawalem, a potem wpadlem na pomysl i zrobilem suszone w oleju i w sloiki 😋 Moje pierwsze przetwory nie liczacz tych konopnych 😅 chyba sie starzeje bo bylem z siebie dumny jak nigdy 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co to mam zrobić z tymi z obciętymi głowami? Odginam lekko odrosty na bok bo nie wiem co tu innego mogę wymyśleć... ten jest po toppingu

IMG20240310185025.thumb.jpg.53be8adff2f00fdcbb24ec5516551857.jpg

 

IMG20240310185525.thumb.jpg.a5d8f51e97a5c61572b20d3e6cf6d189.jpg

 

A drugi jest po FIMie Bo był mniejszy niż ten do toppingu a pomyślałem, że zobaczę jakie będą różnice. Grzywkę mu obciąłem ale ona jakoś się tam odradza i rośnie.

IMG20240310185346.thumb.jpg.0ac21ed7989a65c1da463c8226eb4154.jpg

Duże mają dzisiaj 29 dzień wega, małe 21. Najbliższy piątek/sobota będę przełączał.

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...