Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie trudno, bo muszę je rozżucić w 10 miejsc, raz tam będę jak pisadzę, drugi w połowie sierpnia dać papu na kwiaty i trzeci raz połowa października kosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zacząłem od 1/8

A tak pociemniały po ostatniej wodzie z rihzotonikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli rosną. Myślałem, że FF to będą w oczach puchły, a one jak narazie tak normalnie😅. Do jutra światło na 50% - niech odpoczną. Jutro dostaną canna boost, canazym i światło spowrotem na ful

IMG_5596.jpeg

IMG_5597.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba im trzeba trochę mikroelementów podać, bo trochę mnie martwią te żyłki białe na liściach i niektóre liście zaczynają dostawać takiej czerwonawej poświaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega weg tylko 25 dni i awaryjnie musiałem je przełożyć do drugiego namiotu na końcówkę kwitnienia, gdzie zbijałem temperaturę dla koloru i żeby szybciej dojrzały. Na indukcji - ze trzy bite tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policzyłem, dzisiaj 4 tydzień kwitnienia mija 

IMG_5608.jpeg

Teraz zaczną puchnąć, ale rozwijają się narazie jak normalne Sezonówki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Glut78 doly bym wycial. Ja zostawiam tylko 3-4 gorne wezly i dzieki temu mam 0 popcornu, tylko glowne maczugi.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Glut78 @Boczelli jak oceniacie te międzywęzły? Tu jest podobnie jak u mnie z 8-10cm.... nie jest to za dużo?

@Boczelli czy jesteś w stanie określić, że ucięcie niższego pędu, z którego strzelam było by 2-3g to te 2-3g przybędzie na górze?

Bo też muszę wycinać doły a tak szkoda mi tego robić jeszcze nie było jak tym razem 🙂

Ale wiem też, że pod koniec zawsze żałuję i piszę: następnym razem tnę ostro doły 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...