Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Lady Green na jakiej masz wysokości i moc lampy?jak zmieniasz swiatlo w czasie całego cyklu(wysokosc/moc) ?Ziomek ma lumateka, bedzie startowal niedlugo i mnie pytal....a ja takiego sprzetu nie mialem i nie moge sie wypowiedziec ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te jasne końcówki mogą być od "pierwszego kontaktu" z biotabsem? 🤔 Czy np przez to że wczoraj obniżyłam ciut lampę? 

A może jeszcze coś innego? 

8.jpg

2.jpg

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green moze to byc zarowno od swiatla jak i od tabsa chodzic obstawial bym swiatlo skoro wczoraj obnizylas i po tym sie pojawilo. U mnie sporo lisci ma takie koncowki ale jakos sie tym nie przejmuje bo rosna jak na drozdzach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Mr.Green napisał:

@Lady Green widać że żre tabsa 😄

Tak też właśnie obstawiałam, dzięki. 👍

3 minuty temu, vego1989 napisał:

Może zaszkodzić? 

Pewnie skonczy się na popalonych końcówkach tak jak ostatnim razem i w sumie przedostatnim tez. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 lekkie oznaki tak bo korzeń nagle trafią na dużą dawkę azotu w skoncentrowanej formie więc jakaś reakcja zawszę będzie widoczna. Tak jednak organika nie szkodzi 😉 i nawet delikatne popalenie azotem nie jest jakoś szkodliwe dla roślin. 

To trochę tak jakbyś się za dużo najadł dobrego obiadu u babci i się ruszyć nie możesz 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Moje przenawożenie azotem w poprzednim grow chyba wyszło na dobre🤣🤣 pod koniec liście miały poodpadane końcówki, a kwiat i tak był smaczny, duży, i kopliwy, i w teraźniejszym grow wychodzą mi przenawożenia azotem, ale tym razem to zlewam bo na jednej mocniej, a u drugie ledwo widać pewnie i tak nic im nie będzie jak dojebie dzisiaj tyle samo azotu dla każdej 🤣

Screenshot_2024-02-08-09-20-45-053_com.miui.gallery.jpg

Jebaniutka jakby nie czuła nadmiaru

14 godzin temu, Lady Green napisał:

Czy te jasne końcówki mogą być od "pierwszego kontaktu" z biotabsem? 🤔 Czy np przez to że wczoraj obniżyłam ciut lampę? 

A może jeszcze coś innego? 

8.jpg

2.jpg

1.jpg

Jak mamuśka dbasz o te roślinki 🤣🤣 Ja to bym nie zwracał uwagi przecież tego nawet prawie nie widac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Prepers napisał:

Ja to bym nie zwracał uwagi przecież tego nawet prawie nie widac

Po prostu chciałam się upewnić że dobrze odczytuje sygnały. 🙂

No i o dzieci dbam lepiej. 😉 właśnie smażę 51 pączków... 🤦‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lady Green napisał:

właśnie smażę 51 pączków...

10 dla mnie... bo wiesz, że kocham słodkie 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers tyle to huj nawet lepiej tak niż jakby miała lekkie niedobory, najgorzej to jak roślina jest mała tak do tygodnia to przenawożenie drastrycznie zachamuje rozwój a na tym etapie już to nie ma znaczenia tempo wzrostu powinno normalnie przebiegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...