Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Qrcze... Namieszałam coś z programatorem czasowym i nie wiem co, ostatnio troche sie nim bawiłam... 🙄 ale wygląda jakby był dobrze ustawiony... 🤷‍♀️ Od 5:00 roślinki powinny mieć dzień, zaglądam przed chwilą do namiotu a tam ciemno... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woma Soil Cleaner rzucił mi się ostatnio w oczy na ziemiórki. Neem oil chyba agresywny dla roślin.

Można jeszcze próbować z Nematodes i Steinernema feltiae.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pojawiły się... Lepiej późno niż wcale. 🙂 

Z reszty nasion nic nie będzie, z tej jednej upośledzonej roślinki też raczej nic nie będzie... niby wypuszcza jakieś listki ale strasznie wolno jej to idzie. 

Dziś mam w planach przesadzić te 2 większe do duzych doniczek. 

 

25.jpg

0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że   4 plus 1 na środku do zapchania dziury w baldachimie. Każdy ma swój box i swoją wizję🤫🤔😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nic nie zmieni to będzie 5, choć jestem ciekawa co z tej szóstej by wyrosło, dziwne listki ma, takie niesymetryczne, fajne. 🙂 Jak będzie ładnie rosła to też zostanie. 

 

 

3.jpg

4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja już przymierzałem u siebie puste donice 4(10L)+3(5L) w jednym boxie. Żadnych nawilżaczy, osuszaczy.... będzie trzeba reagować na bieżąco i improwizować 🙂

Ziarno od soboty kiełkuje i ani jednego nie widac jeszcze.

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Lady Green napisał:

Szybko się uczysz widzę... 🤭 

 

Ale co, od kogo?

Bo, że nawilżacz chuja daje z pół roku temu pisał ten nasz Cali co to nigdy do końca fotorelacji nie zrobi i mój typ też mi gadał, że on się nie bawi w takie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello.

U roślinek nic ciekawego się na razie nie dzieje... Te większe mają juz 2 tygodnie, te małe 5 dni. Nie wiem kiedy je moge bezpiecznie przesadzić... żałuję że od razu do dużej donicy nie trafiły. 

Tą "mini" ayahuascę przesadziłam wczoraj do dużej donicy, a co jej będę żałować... tylko ona prawie w ogóle korzenia nie miała, zobaczymy czy ruszy czy nie. 

6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Myślę że za tydzień możesz przesadzać a nawet więcej... mają tam w chuj miejsca jeszcze na korzenie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie jest przypadkiem ten wirus mozaiki tytoniu? Tylko że ten listek od początku taki rósł... 🙄

Przesadziłam je jednak już do dużych doniczek... niestety korzenie 2 z nich troche przy tym ucierpiały. 

9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...