Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Lady Green super, dragon też będzie fajnie klepał 😀Tylko trzeba obczaić ile tego wypić 😅 Ty chyba masz "jaja: w tym domu, kobieta że wszystkim sama sobie poradzi, podziwiam Cie, naprawdę!😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Lady Green napisał:

Myślałam że będe mieć dziś zakwasy na twarzy

Mnie czasami po narkotykach cała szczęka boli, nie licząc zębów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 no jak my kobiety radzimy sobie z Wami Panowie... to ze wszystkim innym też damy radę... 😅😉

@WBB od śmiechu też? czy nigdy nie pamiętasz od czego? 🙈 no i trawka to nie narkotyki... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lady Green apetyt rosnie w miare jedzenia czy cos w tym stylu 😉😃za niedlugo pojda dwie lyzeczki jak bedziesz codziennie tak dozowac 😅

Edytowane przez vego1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie kombinowałam nic z miejscem na osuszacz, problem rozwiązał się sam... 🙂 Jedna ayahuasca musiała zrobić wyjazd z namiotu więc miejsce się zwolniło... mam tylko nadzieje ze w porę zauważyłam tworzące się jaja... 🙈

No myślałam ze obejdzie się bez takich akcji... choć z 2 strony powinnam była się spodziewać niespodziewanego... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka oby... niby co 2 dni je przeglądałam więc chyba bym zauważyła jakby coś wcześniej było... 🙄

 

Zastanawiam się kiedy zmienic im światło na 100%, acapulco juz 1m wysokości przekroczyło o kilka cm, moze swiatło by je troche przyhamowało? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lady Green mozesz próbować ja swoim po przełączeniu nakurwiam światłem właśnie bardziej by nie rosły zbytnio i tak swoje pójdą ale mam maks 80cm nie licząc doniczki. Potem daję wyżej żeby się nie zjaraly ale te początkowe dni jeszcze znoszą.  Byleby wtedy podnieść dawkę calmaga.

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Growerseed no właśnie calmaga nie podaję wcale bo dodałam mączki bazaltowej do ziemi. Nie wiem czy dobrze robię czy nie... 🤷🏻‍♀️

Może Pan @Grzechoczący Grzechotnik zjawi się wraz z wiosną i podzieli sie swoją wiedzą z potrzebującymi... 🙂

Używał jeszcze ktoś kiedyś tej mączki? 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lady Green napisał:

Dobrze że nie kombinowałam nic z miejscem na osuszacz, problem rozwiązał się sam... 🙂 Jedna ayahuasca musiała zrobić wyjazd z namiotu więc miejsce się zwolniło... mam tylko nadzieje ze w porę zauważyłam tworzące się jaja... 🙈

No myślałam ze obejdzie się bez takich akcji... choć z 2 strony powinnam była się spodziewać niespodziewanego... 

Nic się nie bój, jaja też muszą dojrzeć, wtedy pękają i wysypuje się pyłek który powietrze przenosi na kwiaty

2 godziny temu, Lady Green napisał:

@moonka oby... niby co 2 dni je przeglądałam więc chyba bym zauważyła jakby coś wcześniej było... 🙄

 

Zastanawiam się kiedy zmienic im światło na 100%, acapulco juz 1m wysokości przekroczyło o kilka cm, moze swiatło by je troche przyhamowało? 

One już dużo nie urosną, ale światło możesz dać na 100%. Najwużej będą miały płaskie głowy😅

@Lady Green calmag w dużych ilościach blokuje fosfor, dlatego ja podaję calmag dopiero jak roślina zawoła. W wodzie z kranu jest dosyć, u mnie leci 350-400EC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...