Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli taki mam plan. Dostały raz calmag z biobizz w ilości wg tabeli na ewentualne niedobory, teraz niech sobie już radzą. Ewentualnie może za jakieś 2 podlania dać im jeszcze minimalną dawkę? 

Nie wiem jaki ta mączka ma "zapłon"... 🙄

Aha, no i nie posypałam po wierzchu tylko wymieszałam ładnie z kilkoma cm wierzchniej ziemi, starałam się. 🙄 Dzięki Bogu za drapaczki do pleców w formie mini grabek... 🙏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green te przebarwienia na lisciach juz sie nie cofna, wiec obserwuj czy nie postepuja dalej i na mlodych lisciach. Maczka musi sie rozpuscic i jeszcze roslina musi ja przyswoic, wiec chwile to potrwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Glut78 nie wiem co na to @Mr.Green... 😅 Być może nie zmienił swojego zdania od tego sprzed 2 tygodni, nadal twierdzi że to biotabs i dlatego sie nie wypowiada bo co się będzie powtarzał? 😅🤷‍♀️ 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Grzechoczący Grzechotnik niestety drugiego namiotu brak, nie kuś. 😉

Właśnie juz wczoraj myślałam o tym by Was zapytać o to kiedy by było najlepiej je przełączyć... Te małe mają dopiero 23 dni, te duże 33. 

7.thumb.jpg.ff8cf914f5384235841346757e748075.jpg

Dziś dostały duuuużo wody... troche namieszałam bo jedną podlałam 2x, tzn zorientowałam się w połowie drugiego podlewania że coś za mokro jest 😅 taķ że ostatecznie dostała 1,5 porcji, reszcie roślin więc też dolałam... o dziwo nic nie wyplynęło na podstawki więc chyba faktycznie więcej potrzebowały. Te młodsze dostały ostatecznie po ponad litr na głowę, te wieksze ponad 1,5l, najmniejsza 500ml. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa... no i co z defoliacją? Bo qrcze sporo liści już poszło a jeszcze by się przydało...

Ta największa ayahuasca ma tyle szczytów... nie wiem co zostawiac co nie i kiedy najlepiej się tego pozbyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wiedziałam że można na Was liczyć. 👍🙂 To co lubie najbardziej czyli każdy radzi co innego... 😅🙂😉

Postaram się wyciągnąć wspólny mianownik, pewnie będę działać powoli i na bieżąco, tym razem postaram się nie przeoczyć 3 tygodnia flo z ostatecznymi ruchami. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lady Green byleby do 4tyg sie wyrobic 😉teraz ciężko wybrać które szczyty są słabe, bo niby po czym poznać?  Na flo już masz obraz jak to się buduje, które szczyty mają lepsza budowe, które slabsza...Ewentualnie bym wycia re liście które przysłaniają inne szczyty.

Edytowane przez vego1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green o 2 namiocie pisząc miałem na myśli że się nie pomieścisz. Narzekałaś na rośliny, a jak ruszyły, szkoda szczytów będzie się pozbywać 😉 dwa w różnych stadiach rozwoju z innymi brylami korzeni, czyli będziesz miała jaja karmić je według jednego schematu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...