Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Lady Green oczywiście, że z lukrem 🙂

A cukier puder w domu podjadam łyżeczką jak słodyczy braknie.... synuś jak zobaczył to w pierwszej chwili był zdziwiony co robię a później się śmiał 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chowaj po kieszeniach... kiedyś będzie mu się nudzić, znajdzie i pomyśli "oooo, cukier puder taty". 😉

Żartuje oczywiście, nie moja sprawa, nie wtrącam się. 👍

Ide robić lukier. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Lady Green napisał:

Nie chowaj po kieszeniach... kiedyś będzie mu się nudzić, znajdzie i pomyśli "oooo, cukier puder taty"

Ja już staram się głupio nie pierdolić bo mi już raz córcia chyba na urodziny oprócz laurki dawała taką mała kopertkę z papieru i mówi masz tu na razie troszkę towaru.... bo wkurwiona żona tak kiedyś do mnie wyjeżdzała i podłapałem tekst z troszkę towaru 🙂

A z tym towarem to ona się w sklep bawiła i dlatego mi go dała 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega marmolada wieloowocowa, obowiązkowo, tylko i wyłącznie. 🙂 

Godzinę temu, WBB napisał:

 i mówi masz tu na razie troszkę towaru.... 

Otwierałeś z przerażeniem w oczach? 😅 Moja corka daaaaaaaawno temu powiedziała do mojej mamy w tajemnicy że ma bardzo dużo "haków" na mnie i jej tatę, ale nikomu ich nie zdradzi bo by nam zaszkodziły. 🙈 Do dziś nikt nie wie o co jej chodziło, może zmyśliła a może nie. 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lady Green To jeszcze chuj .... skumaj że  mojej kuzynki córka w szkole powiedziała że na nia krzyczą itd ... jeszcze nagrała telefonem jak na nia ktos darł japę w domu bo coś ewidentnie odjebała 😄 i chuj przyjechali i założyli im niebieską kartę  😄 nie mam pytań  rozjebała ich szach mat 😄 
kurwa afera była na pół dzielnicy 😄  a młoda po prostu dojrzewała troszkę mocniej niż inni  i jej jebało na ten pusty dekiel 😄

Edytowane przez Resio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 dzisiaj się na dzieci nie krzyczy 😉 to nie te czasy już.. co starzy po nas pizdę darli i pasem co dostawałem po dupie to kiedyś od mamy to dzisiaj byś poszedł siedzieć. Przynajmniej na zachodzie 😄 bo w Polsce to Pato jak było tak jest 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Mr.Green napisał:

Jaka matka taka córka 😄

Na szczęście jest dużo bardziej grzeczna niż ja w jej wieku byłam. 🙂 tfu tfu... 😉

@Resio666 ja osobiście na dzieci nie krzycze... nie pochwalam krzyku... choć one twierdzą inaczej... 😅 wg mnie po prostu tłumacze... a że z naciskiem na pewne rzeczy i odpowiednią intonacją... 🤷‍♀️ Ja to chyba bardzo wyrozumiałą mamą jestem, może nawet ciut za bardzo. Ale moja mama była taka sama, pozwalała mi zawsze na wszystko (czasem z przesadą w dzisiejszych czasach wręcz nie do pomyślenia), i nie wydaje mi się aby mi to wyszło na złe. 🤷‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 tygodnie mają te w pierwszym rzędzie, te w drugim 1 tydzień i 5 dni. 

Straaaaasznie powoli rosną w porównaniu do poprzednich dwóch upraw... Wydaje mi się że nawet ta największa jest mega mizerna jak na 3 tygodnie... 

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
23 godziny temu, Boczelli napisał:

@Lady Green troche salata sie robi, podnies trochu lampe

Myślisz że to od wysokości lampy? Qrcze, nie wydaje mi się aby tak było...

Gdyby wszystkie roślinki miały już 3 tyg, to lampa na 50% by im już śmigała na tej samej wysokości. 

 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...