Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green Do dopracowania troszkę, wiadomo geny swoją drogą, ale wydaje mi się że mogło być w chuj lepiej, a i tak naprawdę jest zajebiście. Trochę nerwy zeszły to ci mogę opowiedzieć jak drugie grow, mam zestaw nawozów, wiem co do czego jestem dobrej myśli, i jak dojebie im lampy UV lumateka to będzie kocur, czytam dużo, i nie wyobrażam sobie swoich roślin o 30% bardziej żywiczne 🤣🤣 Jak to kurwic musi, moje w piwnicy szczelnie trzeba trzymać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers sama zywicznosc to też duża zasługa danej odmiany no i wiadomo geny.. 

Zazwyczaj wielkie topy są mniej żywiczne niż te mniejsze topy które opływają żywica.. 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A twierdzę, że to jedna z niezbędnych metod w uprawie bio, zastanów się na słońcu też są wystawione na te promieniowanie

@Mr.Green "Posiadający tą wiedzę naukowcy poszli o jeden krok dalej. Badacze ze stanu Maryland porównali rośliny konopi indyjskich uprawiane z dodatkowym naświetleniem promieniami UV i te uprawiane wyłącznie pod standardowymi lampami. W efekcie tych eksperymentów stwierdzono, że odmiany naturalnie charakteryzujące się wysoką zawartością THC, wyprodukowały około 28% więcej tego kannabinolu, gdy wystawione były w trakcie uprawy na promieniowanie UVB. Co dziwne, nie zauważono zwiększonego poziomu zawartości CBD, w odmianach charakteryzujących się wysoką jego zawartością. Te badania zdecydowanie sugerują silny związek między światłem UVB a zawartością THC, co może sugerować, że ten kannabinol produkowany jest w celu ochrony roślin przed tym konkretnym promieniowaniem."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr biobizz mikroby, w pytaniu zawarłem to że dawałem, pytam się czy tak działają mikroby, podlewam dobrze dostały 300ml dokładnie 3 dni temu i dostaną dopiero jutro 350ml , wilgotność mają dużą, czytam skład mikrobów, i widzę grzyby, ale nie jestem pewien czy tak ma dokładne działać, widać ziemia oddycha, i żyje ładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Nie są przelane mają 75% wilgotności, bardziej jestem skłonny że to jakieś mikro-organizmy pracują, sam pomyśl jutro będzie 4 dni, a dostały 300ml wody, wychodzę z założenia że to chwasty więc nie przesadzam, wręcz przesuszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...