Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

Banki to najwieksi legalni zlodzieje. Wplacasz pieniadze i nagle przestaja byc twoja wlasnoscia😐 od wielu lat mam na koncie tylko tyle ile naprawde potrzebuje a reszte w przyslowiowej skarpecie bo nigdy nie wiesz czy obudzisz sie a na koncie 0...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka Nie da się firmowych pieniędzy trzymać w kieszeni, druga sprawa najlepiej jest się przekształcić w spółkę, i na siebie nic nie mieć wiele ludzi mi to radzilo lata temu, a teraz będę płacił 🤯

Ja się tym nie zajmuje, i podobno nie jest tak źle, a ja wkurwiony chodzę, bo z firmowego konta nawet 1 euro nie ruszysz jak ci skarbówka wjedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Zarobki mam z umowy, z własnej działalności, i z 3 państw nie bądź taki mądry, nie ja się tym zajmuje ... Sam byś to też nie ogarnął to moja druga księgowa 🤯 Na każdym kroku ci noge podstawia, a ja już wiem o co chodzi, a pieniądze mi uciekają przez zamrożone konto, a nie kary które mam zapłacic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green przecież niema spiny, czego oczekujesz że zadowolony będę? Każdy dzień zwłoki kosztuje mnie pieniądze, od 7 dni nie palę fajek, dzisiaj w pracy nikt ze mną nie gadał, bali się podejść, zapierdalam do domu coś przypalić, i pewnie żonę mocno wkurwic, jestem nerwus 

Napiszę krótko, terminy gonią, a konta zamrożone, nie potrzebuje papugi, chyba że ma taką zdolność zaganiania urzedasow do roboty... Wszystko trwa, a ja niemam czasu, jak to potrwa dłużej to zostanę sam z robotą, i zamiast urlop w kwietniu, to sanatorium jak miałbym pracować na dwa etaty, w dodatku sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers chciałeś wydymać urząd 🙂 Też nam tu typa co powiedział, że jak go naczelnik urzędu nie przeprosi to on ani złotówki podatku mu nie zapłaci.... ale to chyba nie Ty? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB TAK to ja 🤣🤣🤣 Czekam na plakietkę honorowego dawcy podatku, dwa razy podatek dochodowy będę płacili od jednego zlecenia 🤭

Co to kurwa jest???!

Screenshot_2024-01-19-09-03-11-489_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-01-19-09-03-14-809_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
7 minut temu, Prepers napisał:

Co to kurwa jest???!

Ona też jest przeciwko Tobie.... za to żeś ją tak w samym rogu posadził 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB jak położysz kijek po ukośnej doniczki, możesz ją rozjebac, jak dziwce odbyt, dlatego stoi w kącie jebana 🙂

Efekty drugiego grow, łatwiej ja rozkraczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te worki do curringu, wygodniejsze, i zdecydowanie lepsze jak słoiki, ale kto co woli, a ja nie mogę się doczekać aż zrobią worki bio. Trawa z tych worków chyba lepiej kopie, a napewno lepiej smakuje, i się kruszy w palcach, ale nie jest przesuszone, i nadal żywiczne... Pozdro

Screenshot_2024-01-19-18-58-03-596_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...