Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@vego1989 Chciałem tylko 6, 4 i tak przerobie na hasz, wypieki, masło, i makumbe, i poprostu do gara wpierdole gorsze . Niema się co spuszczać, genu i tak nie zmienię, wyjdzie co wyjdzie 

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega za dużo byku xd 

Nie taki był plan, puścily wszystkie pestki, a za każdym razem na zapas kiełkowałem

Ostatni raz jak sądzę tyle roślin, już wiem jak to liczyć, mi, i żonie starczy max 6, jak łyknie z cannabis clubem będę to robił dla hobby, a hajs na prąd , i nawozy ze składek, i YouTube 

Jakbym miał namiot 1mx1m to bym został przy 300w, ale nie narzekam na 120x120 dużo miejsca jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniosłem, im lampe bo się zaczęły zbijać, przez noc wyskoczyły do gory, potrzymam taka wysokość, i zobaczę co się będzie działo, doszły do siebie po lekkim przelaniu liście, gdzieś od 2 dni nic nie dostają wody wieczorem będzie 3 więc napoje je trochę, i możliwe że dojebie im ostatni raz root-juiza ostatnio tak przesadziłem z tym ukorzeniaczem że mi zostało pół butelki, a korzeń wyskoczył z dna doniczki już po 14/20 dniach, mowa tu o 6, teraz mi nie ubyło prawie wcale 🤣🤣. Pozdro

IMG_20240117_115356.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green od około 10 dni tracę pieniądze w strasznym tempie, i nie rozmawiamy tutaj o kilku tysiącach, i jakos nie do śmiechu mi. Pogadamy jak se życie realne ogarne, bo straciłem przez tydzień dobry samochód, i ciężko u mnie z chumorem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...