Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby nie bylo tak nudno (raczej na flo za wiele sie nie dzieje) na dniach ruszam z nowa fotorelacja😂 znalazlem dzisiaj jedna pestke pineapple kush auto (na 99% auto) i postanowilem ja wykielkowac. Dokupie jeszcze ze dwie pestki i w mniejszej czesci namiotu polece z automatami. Dzisiaj pisalem do goscia od ledow i na poczatku nastepnego tygodnia powinien wyslac mi kolejne 240W🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green mieszkania wynajmoj na rok i zdawaj zanim rozliczenie z prąd przyjdzie🤣😂

Najlepiej na słupa🤣😂 za dobre jaranie będziesz miał słupów opór🤣😂

Jak byś tak poszedł to daje Ci w prezencie namiot z lampą, pod warunkiem, że jak będziemy gdzieś niedaleko suebie( powiedzmy do 200 km) to zawsze się spotkamy i zajaramy👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Box przygotowany pod nowych lokatorow. Sam sposob dzielenia namiotu to porazka🙈 scianka na rzepy ale zeby to bylo chociaz szczelne. Nie obejdzie sie bez srebrnej tasmy aby zakleic rogi. Rano wyjalem pestke z kieliszka i wrzucilem na recznik. Dzisiaj gosc wyslal leda. Mysle, ze w poniedzialek wsadze nasionko do ziemi i poczeka na swoje swiatelko w towarzystwie wiekszych kolezanek. Narazie 1szt bo nie mam wiecej automatow i nie wiem co wybrac w necie🤣 poza tym zona przejela kontrole nad naszymi funduszami... Dobrze, ze udalo sie sprzedac stary namiot to byla luzna kasa na leda😂

20240224_105656.jpg

20240224_105701.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka dobry motyw z zagospodarowaniem wolnej przestrzeni. Właśnie szukam niewielkiego namiociku na jedną max dwie rośliny auto. Mam do dyspozycji max 30x30 na metr wysokości. Rozkminiam czy w ogóle to gra warta świeczki 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega 30x30 moze byc ciasno. Ja wlasnie zaczynam walke o odzyskanie skrzynki😂 posadze tego automata w skrzynce i bede go rozciagal po dlugosci poprzez lst🙃

20240224_111940.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega troche wysoka i pojdzie duzo ziemi ale trudno😅 jutro musze cisnac po lightmix bo mam tylko all a nie chce wrzucac do niego kielka bo juz raz walczylem z przenawozeniem od ziemi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli wsadzil bym dwa ale mam tylko sezony a te chce posadzic w duzym boxie. Mialem gdzies jeszcze nasiona ale zaginely w akcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Pablo 1988 moge ale nie moge zaplacic paypal a narazie to jedyna moja opcja zeby zona nie marudzila

@Boczelli przyjme kazda ilosc😂😅

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...