Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

@Growerseed ja na mialem kilka wizyt tuz po kupieniu domu bo pare razy cos bylo nie halo z piecem stad taka konspiracja. Jak widac na przykladzie dzisiejszego dnia ma to sens🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo mi zostalo tylko CO na gaz ale za kilka lat wjedzie ogrzewanie elektryczne + wiecej paneli na dachu 

@Resio666 u mnie tez automatycznie ale mialem kilka awarii + dzisiaj ta wymiana rur. Dodatkowo musze umowic sie z gosciem od solarow aby podlaczyl mi je pod wifi i kolejna nieproszona osoba ma poddaszu. Lepiej dmuchac na zimne 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tego czekam na zakończenie sezonu bo 3 panele mi strzeliły a wyjście tylko przez pokój gdzie 5x5 stoi 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o czyms innym. Zamowilem wlasnie wiekszego boxa 120x90 ale podzielony na 90x90 i 30x90. Bedzie za tydzien i teraz mam zagwozdke czy przelozyc rosliny do nowego wiekszego namiotu czy dokonczyc juz w obecnym. Mysle rowniez nad pozbyciem sie siatki bo w niektorych miejscach zaczynaja w nia "wrastac" szczyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli musial bym zerknac bo nie pamietam. Napewno musze dokupic jakis modul czy inne gowno aby moc sie polaczyc przez wifi. Zwlekam z tym bo zima i tak gowno nabijaja ale na wiosne fajnie bylo by miec dokladny podglad

@Mr.Green nie ma tu zadnego orania sobie glowy😁 box i tak bedzie postawiony w docelowym miejscu wiec to tylko kwestia przeniesienia gratow. Nie wiem tylko czy warto ja tym etapie ale zawsze mialy by troche wiecej miejsca😅 co do siatki to moze i miales racje🙂 Gdyby rosliny byly wyzsze to obecna sytuacja nie miala by miejsca a jest jak jest😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli sprzedalem poprzednia lampe wiec... 🤷‍♂️ poza tym nie mam reszty osprzetu zeby uzbroic drugiego boxa. W nowym boxie bede lecial troche "na zakladke". W jednej czesci flo a w drugiej weg i zobacze co z tego wyjdzie🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zdjalem siatke😅 w sumie nie ma wielkiej roznicy bo wszystko zostalo tak jak bylo (w sensie ulozenie szczytow)🙂 Wycialem kilka lisci, ktore faktycznie robily zbedny cien oraz pozbylem sie drobnicy z dolow. Jeszcze dluuuga droga przedemna a ja juz zaczynam myslec ile z tego bedzie😂🙈🙈  zaczyna sie dziac to i wyobraznia zaczyna sie uruchamiac😂 rozgladam sie rowniez za jakims budzetowym ledem na weg na 90x30cm w ilosci najlepiej 2 sztuk. Mysle nad max 100W w jakiejs podluznej obudowie z mozliwoscia sciemniania gdyz nie bede mial miejsca na regulacje wysokoscia

20240216_133054.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli dla mnie to pierwszy raz w boxie wiec wszystko co sie dzieje jest dla mnie magia😂 na out zazwyczaj pelna olewka i niech dzieje sie ci ma sie dziac😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...