Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers z ta wygieta to dluzsza historia... pesta byla z automata z poprzedniego sezonu wiec wielka niewiadoma. Mialem 3, jedna poszla do ziomka, druga meska i ta.  Rosla rosla i przerosla szklarnie wiec zaczalem ja wyginac zeby tylko sie zmiescila😅😂 ostatecznie rosla w poziomie podwieszona do sufitu🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka Jestem zafascynowany 🤣 Jest serio konkret, żona myślała przez chwilę że to dwie rośliny zmyliła ja ta doniczka z tyłu 🤣

@moonka masz jakieś foty? Ciekawy jestem w chuj 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli wczesniej mialem w tym miejscu foliaka ale nie wytrzymal pierwszego sztormu😅 ta kosztowala cos kolo 350€ i po lekkim tuningu nic jej nie ruszy🙂 ogolnie fajna opcja bo nie razi w oczy sasiadow tylko w tym sezonie musze w niej zamontowac wentylatory tak jak w boxie. Bez wymiany powietrza wszystko kisi sie w srodku i ta wielka roslina ostatecznie splesniala gdy bylem na urlopie

@Prepers nie mam zadnych sesownych zdjec ale prowadzilem fr wiec tam masz jakies foty

Co do lampy na weg do nowego namiotu to najprawdopodobniej wleci kolejny panel 240W dokladnie taki jakie mam teraz. Po raz kolejny wygrywa stosunek ceny do mocy + odpowiadajacy mi ksztalt. Z czasem moze uda mi sie znalezc cos slabszego na jej miejsce. Albo i nie...😂

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cos niepokojacego pojawilo sie na jednej z roslin. Plamki przypominajace oparzenia widoczne po obu stronach liscia. Narazie znalazlem to tylko na jednej roslinie i tylko na kilku lisciach. Pierwsze co mi przyszlo do glowy to calmag ale to tylko strzal...😐

Z pozytywnych wiesci rosliny zaczynaja delikatnie szronic🙂 spowolnily rowniez znacznie tempo wzrostu co akurat mi pasuje bo na 99% wjada do wiekszego boxa a jest on dosc niski bo ma tylko 145cm wysokosci. Przebarwione koncowki lisci od lampy ale wlasnie troche ja podnioslem wiec teraz powinno byc ok

20240217_095659.jpg

20240217_095858.jpg

20240217_095636.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green patrzac na moje domysly to ja bylem pierwszy a Ty pierwszy, ktory potwierdzil😂 jutro albo w poniedzialek maja podlewanie. Ile calmag im dowalic? Do tej chwili dostawaly co drugie podlewanie okolo 0.3-0.5 ml na litr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green dostana wiec 1ml na litr. Poczekam z tym do poniedzialku bo jak narazie maja mokro i nie zapowiada sie zeby do jutra wyschly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka bo to zależy. Niektóre jakby żarły bez opamiętania a niektóre jakby z umiarem.. 😄

możne jedna głupsza a druga mądrzejsza..?  😮

A tabsa dałeś w całości? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...