Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli mam podobnie.. raz na jakiś czas mala szklaneczka rudej dla smaku.. albo dobry rum.. 

Picie stało się męczące odkąd człowiek nie jest już młodzieniaszkiem 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 48/5 dzien indukcji.  2 dni temu pozbylem sie bambusow i bardzo delikatnie uwolnilem rosliny aby mogly swobodnie sie wyciagac. Poza tym nawet ich nie dotykam zeby nic nie spier...😂 Powoli ida w gore ale bez szalu

20240201_072308.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green łycha mi chemią zapierdala, perfumowane alkohole🤣😂, jak już to wódka, albo bimber dziadka🫣😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz o alko.. Nie pije alkoholu od ladnych paru lat. Nic a nic. Nawet z wesela wracam bez lyka wodeczki🙂 Wyjatki robie tylko na wakacjach gdzie moge sie napic czegos swojskiego z innego konca swiata🙂 na przyklad winko od Pani z targu w plastikowej butelce gdzie w srodku plywaja muszki owocowki😂 Litr takiego wylanazku sprawil, ze odechcialo mi sie jarac zielska na kilka dni i juz nie chcialem w ten wyjazd pic nic wiecej🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 50/poczatek 7 dnia indukcji. Cos zaczyna sie zmieniac a mianowicie miejscami zaczynaja pokazywac sie preflowery🙂 Dzisiaj prawdopodobnie zostana podlane gdyz test palca wykazal suchosc ziemi. Wroce jednak narazie do 700ml gdyz ostatnie 800ml narobiolo troche zamieszania. Okropnie podskoczyla wilgotnosc i ziemia schla prawie 6 dni. Dzisiaj musze jechac odebrac lampy ale nie obylo sie bez niespodzialek. Jak zwykle dhl cos popierdolil i pomieszali punkty odbioru. Zamiast kolo domu zawioza mi lapmy na drugi koniec wioski🙈 Po poludniu zapewne bede z nimi walczyl aby polaczyc 2 lapmy w jeden duzy panel. Troche wiercenia, jakies profile aluminiowe i na jutro powinny wisiec w boxie🙂

20240203_091152.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green jak dotad nie poszly zbyt duzo w gore. Od przelaczenia podrosly o okolo wysokosc termometra gdyz ostatnio go podnosilem do gory zeby byly widac wskazania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Led zmontowany ale jeszcze nie zamontowany bo roslinki maja noc i nie chce im przeszkadzac. Nie znalazlem aluminiowych prolifi wiec uzylem deske ze starego lozka aby polaczyc dwa panele w jeden. Sprzedawca twierdzil, ze panele sa nowe... Kiedys byly😅 utargowalem zwrot czesci pieniedzy wiec wyszly mnie w sumie 110€ z przesylka. Zobaczymy co z nich bedzie. Sprawdzalem pobor i obie na max ciagnal 480W i robia dzien z nocy🙈 Miarka to dla sprzedawcy rowniez jakas magia bo mialy miec 60cm a maja 64cm🙈 wejsc wejdzie ale troche rozepcha mi namiot. Zostawilem miedzy panelami szczeline na wentylator lub ewentualnie na dodatkowe lampy na flo🙂. Calosc ma wymiary 64x50cm

20240203_194701.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Będą zadowolone ,wysoko masz tego leda 75cm?

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mateo dalem wysoko bo rosliny maja lekkie przebarwienia od lampy i chce im dac troche odpoczac. Niech powisi tak ze dwa dni a pozniej bede myslal co z nim zrobic. Nie mam pojecia czego sie po nim spodziewac wiec musze sie go teoche "nauczyc". Jaka wysokosc i moc bys sugerowal?

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...