Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, moonka napisał:

@Pablo 1988 dzieki niej zauwazylem np ze gdy rosliny rosna to skrecaja sie w jedna strone😅 bezuzyteczna wiedza ale zawsze to jakies spostrzezenie😂

One się skręcają już w tą stronę w którą będziesz blanty kręcił 😄 to są pestki blantowe 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 23 i zaszly drobne zmiany. Mialem poczekac do weekendu z cieciem ale... Rosliny mialy rozwiniete po 5/6 pieter, od przesadzenia minelo 9 dni, rosly ok, korzenie raczej zdazyly sie zadomowic a wiec poszly lby🙂 Kazda przycieta tak samo a wiec nad 3 wezlem i usuniety pierwszy od dolu. Zostaly wiec 2 i 3 pietra. Narazie nie ma co rozginac a wiec dam im kilka dni aby sie wyciagnely. Po zabiegu zmniejszylem leda o 10% aby troszke doszly do siebie a jutro rano znowu na 50%🙂

20240108_145207.jpg

20240108_145219.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 24 i 24h po cieciu🙂 W prawdzie troche male ale 3 z 4 dalo sie delikatnie uksztaltowac i teraz wszystkie szczyty dostaja podobna ilosc swiatla. Niech sie nachapia ile moga i rosna duze i zdrowe😂Jedna musi poczekac bo nie chcialem ryzykowac polamaniem szczytow. Podlalem je rowniez 500ml na leb czystej odstanej wody. Nie dodawalem do niej nic bo w sumie nic im wiecej nie potrzeba🙂

20240109_151223.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka No zdrowiutko i  ładniutko wyglądają  💪 ale jak fachura się bierze za coś to musi być igła 😄 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega druty w ziemie ale skierowane max w strone scianek doniczek zeby nie pocharatac korzeni. Nie ukrywam, ze @mateo w odpowiednim momencie zaczal swoja fr i nim sie "inspiruje". Plan na taki przebieg zdarzen mialem od dluzszego czasu a jego fotorelacja bardzo mi ulatwi sprawe🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka @WymiataczMega zgadza się będę ciachal jeszcze. Druty pierwsze wbijane w ziemię stosuje na początku później wiąże do ścianek doniczek.i korzenie są całe nie pokaleczone 👌

Też myślałem że można coś uszkodzić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo u mnie druty rowniez sa tylko na poczatku a pozniej do scianek donicy po czym chce je uwolnic gdy podrosna i uzyc siatki zeby wyrownac szczyty. Ambitny plan ale zobaczymy co mi z tego wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czwartek dzien 26. Poszedlem do nich dzisiaj z mysla o podlaniu ale maja jeszcze wystarczajaco wilgotno. Przy okazji nagialem ostatnia panne i delikatnie poprawilem pozostale lapiac je troche blizej szczytow bo te zdarzyly juz sie wygiac w strone lampy. Wszystkie powoli zaczynaja sie rozrastac i na ta chwile wydaje sie, ze ciecie poszlo pomyslnie😅. Podkrecilem rowniez troche leda do okolo 60-65%. Dotychczas przy 50% rosly ok ale moze wieksza ilosc swiatla bardziej zmotywuje je do wzrostu. Dodatkowo chce w ten sposob podniesc temperature chocby o 1° gdyz przy obecnych mrozach w boxie jest okolo 22-23°. W nocy pewnie okolo 18-19° ale tego nie sprawdzalem. Wilgotnosc waha sie pomiedzy 60 a 65% w zaleznosci od ilosci wody w doniczkach. Ciag dalszy nastapi... 😂

20240111_154503.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szybki piatkowy wpis. Dzien 28. Zostaly podlane po 500ml wody z ukorzeniaczem oraz calmag 0.3ml na litr gdyz szczerze nie wiem jaka woda plynie u mnie w kranie. Calmag zapobiegawczo w malych ilosciach co 2 podlania. Dodatkowo poodginalem wszystkie liscie, ktore robily cien na topach. Od razu wyglada to duzo lepiej i przejrzysciej. Nastepny update zapewne juz po kolejnym cieciu...

Ps jutro znowu wpada do nas tesciowa wiec musze czuwac🤣

20240112_165139.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WymiataczMega jeszcze tylko raz ze wzgledu na mala ilosc miejsca. Powinno to dac ogolem 32 glowne szczyty + mniejsze odrosty. Siatke mam 7x7 oczek a wiec powinna wystarczyc. Niech kazdy szczyt da 5gramow jarania i bede zadowolony😂

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malutkie zmiany. Jako, ze trzeba je codziennie delikatnie przepinac postanowilem ulatwic sobie zycie. Bez sensu jest manewrowac drutem w ziemi z opcja uszkodzenia korzeni wiec uzylem bambusow aby do nich przyczepic druty. Przy okazji nawiercilem kazda doniczke przy rancie aby w przyszlosci miec otwory pod druty

20240113_163517.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniedzialek dzien 30. Dzisiaj nastapilo drugi i ostatnie ciecie. Polecialo wszystko od drugiego pietra w gore oraz usunalem pierwszy wezel zostawiajac tylko drugi. Usunalem tylko odrosty a liscie zostawilem poza glownymi wiatrakami bo i tak walaly sie po glebie zasloniete w wiekszosci przez gore. Teraz zostaje uzbroic sie w cierpliwosc i czekac az podrosna a w miedzy czasie doginanie🙂 Mam nadzieje, ze cos z tego bedzie... 😅

20240115_130110.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...